Skocz do zawartości
Danonkowy

Ban za powiedzenie prawdy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):2016-02-21 15:01

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Nie wiem

 

Dowody:Dostalem bana za obrone kolegi

 

 

 

 

Commander Elite] *DEAD* Silver ^^ :  miny na respie ktos spamuje caly czas kurna !!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

[AMXBans] 'Silver ^^' got banned for '30 minutes'.

 

 Reason: 'Elementarny brak kultury.

 

 

 

General[40K]] *DEAD* DanonkowyPotwor :D :  botor to wgl pro admin intelignecja na poziomie podstawowki :)nie

 

potrafi czytac kurna a kurw jest rozni

 

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Reason: 'Obraza admina'

 

[AMXBans] Duration: '30 min

Świadkowie:Kazdy

 

Uzasadnienie:Powiecie mi wreszczie , gosciu powiedzial kurna i dostal bana za kulture .Pogratulowac administracji :) . Wkurzylo mnie to powiedzialem kilka slow o botorze ze jego inteligencja jest na poziomie podstawowki , Ludzie ja go obrazilem zwyzywalem go ?? Nie a najlepsze jest to ze jedna osoba napisala ([Orzelek[45k]] To ja Anuubis :  danonkowy nie udzielaj sie) oco w tym chodzi .... Czemu mam sie nie udzielac ? Postawilem sie za Silverem ze nie przeklnal a dostal bana . Powodzenia wam zycze z taka administracja

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serio uważasz, że można kogoś obrazić jedynie wulgaryzmami? Jeśli ban na kolegę Twojego poleciał za słowo kurna, to jest to na pewno błąd admina, ale może wymsknęło mu się coś więcej wcześniej? Poza tym, czasami na chat`ie jest tyle wiadomości, że można słowo, jednak łudząco podobne, źle odczytać. Czekamy na wypowiedź admina.

 

Dziękujemy i również życzymy powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jednak nie tylko kurna.

 

http://zapodaj.net/193f7cb21bc4a.bmp.html

 

http://zapodaj.net/65c136535fcc2.bmp.html

 

 

 

Przepraszam, że w takim formacie. 

 

 

 

- Pisaliśmy graczom o tym, że na serwerze obowiązuje kultura lecz oni notorycznie przeklinali.

 

 

 

 

 

Bana nie dostałeś za obronę kolegi tylko za obrazę admina - co właśnie udowodniłeś. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A to mój wycinek z konsoli :P

 

[General[40K]] *NIE ZYJE* DanonkowyPotwor :D :  botor to wgl pro admin intelignecja na poziomie podstawowki :)nie potrafi cz

 

To nie ja dałem bana za wypowiedź gracza, więc atak na moją osobę twoimi głupimi komentarzami został nagrodzony banem. 

 

http://www23.zippyshare.com/v/IPFlVjka/file.html(Ss z konsoli).

 

 

 

 

 

 

dobrze ale czy admin powinien napisac na czacie zebym sie nie udzialal ???

 

 

 

Ty piszesz skargę na mnie, czy na innego admina? 

Niestety, nie wiem o co chodziło z banem wspomnianego gracza.

 

@klopsik bejbe właśnie pokazał za co szanowny gracz dostał bana :)

Myślisz, że inny admin by tego nie odebrał jako atak na jego osobę? Jak dla mnie jesteś śmieszy, następnym razem nagrodzę cię większym banem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Danonkowy a kto ci każe stawać w obronie tego który już nie raz wtedy przeklinał I ratowałem cie a ty jeszcze pocisnełeś botorowi więc nie wiem o co ci chodzi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie dziwie sie anuubisowi bo wiem jak to jest ze koles dostal bana i wszyscy nagle sie udzielaja nie potrzebnie i to tez wkurza dostal bana bo cos jednak zrobil a gdyby jednak byl nie winny zlozylby skarge samodzielnie a to ze masz nie wyparzony jezyk i rzucales sie do botora mimo ze on jest niewinny. bana dal mu klopsik czyli to jest tylko twoja wina bo miales problemy wejsc

 

na amxbans i sprawdzic kto dal mu bana i zamiast pisac "botor to wgl pro admin intelignecja na poziomie podstawowki :)nie

 

potrafi czytac kurna a kurw jest roznica " po prostu zapytac sie go czy sie czasem nie pomylil a nie wyzywac go od dzieci z podstawowki bo wyzywajac nie jestes lepszy od tych dzieci z podstawowki pamietaj ze kazdemu moze skonczyc sie niecierpliwosc jesli chodzi o anubisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...