Skocz do zawartości
lubson

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Rozgrzewka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zaproponowac zmiane formy rundy rozgrzewkowej, mysle ze noze wiekszosci graczy sie znudzily i moze lepszym pomyslem byloby wprowadzenie w rundzie rozgrzewkowej losowych broni, i odradzania sie gracza przez okres trwania rundy rozgrzewkowej (np. 1 min). Prosze o wyrazenie swojej opini na ten temat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podejrzewam, że o zmianie nie ma mowy. Z tego co pamiętam przy innych rozgrzewkach wywalało serwer (co jest oczywiście winą jakiegoś plugin'u). Temat wałkowany kilka razy, myślę że nie ma takiej potrzeby na zmianę. 

 

Fajnie że już na początku swojej przygody masz propozycje dot. serwera no ale w tym temacie akurat nie trafiłeś :) 

 

 

Pozdro :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i nie ma potrzeby na zmianę ale byłoby to  zawsze jakieś urozmaicenie , osobiście nie podoba mi się ta rozgrzewka i też właśnie dlatego założyłem temat nie patrząc czy już takiego nie było wcześniej, a problemy techniczne o których wspomniałeś myślę że moderator by sobie z tym poradził ( czy inna osoba która zajmuje się tutaj takimi problemami).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Adminowałem na serwerze na którym była taka rozgrzewka i wszystkim się podobała. Ja jestem na tak. Tylko ciekawe kto się zajmie zmianą, bo nawet rtv nie ma drugi miesiąc już wgranego (temat z września).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...