Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> <span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> ASDFDSAa dziwna...

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: ASDFDSAa

 

STEAM_ID / IP: 46.253.212.224

 

Uzasadnienie: nie rozumiem tego co się stało . W amxbans mam bana z dnia 27.10.2014 - 22:46:04 o którym nic nie wiedziałem do dzisiaj . Dnia 28 października 2014 mogłem normalnie wejśc na serwer a o godzinie 22:45:03 dostałem ss' za które dostałem UB (http://multi-head.pl/topic/44751-asdfdsaa-ssy/#entry241508). Dzisiaj wchodze na serwer d2 dm i najpierw wszystko było ok, ale gdy chciałem zmienic serwer to wyskoczyło mi już :

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You are banned from this Server!

 

[AMXBans] You are permanently banned.

 

[AMXBans] Banned Nickname : ASDFDSAa

 

[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1969674721 '

 

[AMXBans] Your IP : ' 46.253.212.224 '

 

[AMXBans] =======================================

 

Mocno sie tym zdziwiłem ,bo nie dostałem żadnej wiadomiści  o tych ss w dzień kiedy je niby zrobiono . I kiedy wchodziłem 28.10.1014 na amxbans widniał tam tylko 1 ban za ss'y . Zawsze wrzucam ss'y zaraz po tym jak je dostane .

 

 

 

PS: Tak teraz przeglądam te ss'y http://multi-head.pl/topic/44751-asdfdsaa-ssy/ i zastanawiam sie czy to nie są te ss'y za które mam bana . Admin banujący sie zgadza tylko dzień przesuniety o 1 w tył .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mała pomyłka zaistniała najprawdopodobniej strajk nie dał ci UB za te ssy. Zamknął temat ale nie odbanował w bansie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moment . SS'y wrzucone sa w dobry dzien tylko źle wpisałem date w poście .Złą date wpisałem  z powodu zmienionej daty systemowej .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...