Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Nie prawidłowy ban


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick w grze Pandasek :D

 

Serwer: Multi-Head 400lvl

 

Czas zdarzeń 2 dni temu około godz 18:00

 

 

 

Dostałem bana za coś czego tak naprawdę nie zrobiłem , weszłem do gry , 1 godzinę po tym widziałem ludzi przez ścianę , nie wiem jak to się mogło włączyć , nic nie włanczałem , żadnych chitów i nic nawet ich nie mam na komputerze , chciałem napisać w tej sprawie do Admina na serwerze Ani , więc zresetwałem komputer i włączyłem cs jeszcze raz , lecz i tak widziałem ludzi i bron co on miala w srodku takie jakby odbicie , napisałem do Admina na gg który był na serwerze , i napisałem mu że mam jakiś kłopot , chit w grze czego nie idzie wyłączyć , lecz admin nie odpisał ponieważ był bardzo zajęty pracą , odpisał mi 1,5 godziny po , gdy już dostałem bana na zawsze , mam wstawić ss na forum. Szukam tych ssów wszędzie , lecz nie ma ich mam cstrike  nie mam steama wiec cstrike polish nie mam nie wiem gdzie jeszcze ssów szukać poradnik przeczytałem nic z tych programów nie mam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam !

 

 

 

Jak by mógł mi ktoś doradzić co mam zrobić , prosze mi pisać pw ;) , a na  tym serwerze mi bardzo zależy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą na co my tu czekamy. Przyznałeś się, że używałeś wspomagaczy, to teraz za to pokutuj. Jeżeli chcesz jeszcze tu zagrać to masz jedną - ostatnią szansę. Możesz wykonać (ręcznie) 100 reklam wybranego serwera z naszej sieci. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...