Skocz do zawartości
Gość

Wojna polsko-ruska (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

Zwiastun:

 

 

 

Zdjęcia:

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]2-1.jpg

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]2-2.jpg

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]2-3.jpg

[/align]

 

 

 

 

Rok produkcji: 2009

 

Czas filmu:  1 godz. 48 min.

 

Typ: Dramat, Polskie

 

Reżyseria: Xawery Żuławski

 

Scenariusz: Xawery Żuławski

 

 

 

 

Silnemu (Borys Szyc) nie układa się z Magdą (Roma Gąsiorowska). Ich miłość to ciągła walka. Pełen złości Silny, niczym bolid przejedzie z zawrotną prędkością przez kilka dni swojego szalonego życia, spotykając niezwykłe kobiety: Andżelę (Maria Strzelecka) ; pełną dojechanych marzeń wrażliwą dziewicę, Natę (Sonia Bohosiewicz) ; starą przyjaciółkę, miłośniczkę wąchania zupek w proszku, Olę (Anna Prus) z pozoru nieśmiałą, bezwzględną uwodzicielkę, której imponuje prostoduszność Silnego ; Dorotę (Dorota Masłowska) ; nastolatkę, w której głowie dzieje się cały ten film.

 

 

 

 

Własna opinia i przemyślenia: Oglądając gdzieś na necie najlepsze urywki z tego filmu miałem o nim pozytywne zdanie. Lecz tak na prawde to strata czasu, film jest tak zawikłany, ciężko się potem połapać co i jak, może i są śmieszne akcje ale dla mnie to strata czasu (straszna bajka).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Kto jeszcze tego nie widział? :D Polecam serdecznie film ;)

 

 

 

 

ja wczoraj pierwszy raz to oglądałem. dla mnie totalne gowno jak polowa polskich filmów , nie oszukujmy się, ale do USA czy coś to nam sporo brakuje :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...