Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> MatriX aktywny?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: MatriX

Godzina, data zdarzenia: 29.10.2014

 

Mapa:de_dust2

 

STEAM_ID / IP: 82.160.207.7

 

Uzasadnienie: a więc, zgadza się na moim ip wisi jeszcze jeden ban, ale to nie jest ip zewnetrzne wiec, tysiące ludzi w polsce ma takie samo ip jak ja. Nie wiem na jakiej zasadzie jest przypisywanie Steam_id ns. Ale widać że moje różni się z tym co ma ten ,,Zezowaty" Prosze o ub:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po co mam restartować ruter?( i tak on nic nie da, ponieważ mój dostawca wykupił udziały w  2/3 pulach, i mało kiedy mi zmienia się pula. Nie tak jak w neostradzie co reset inna pula.) W ten sposób oszukujesz sam siebie, ponieważ jeżeli uważasz że zasługuje na bana to byś mi go dał ponownie. A więc wytłumacze Ci o co chodzi z tym ip wewnetrznym. Użytkownicy którzy mają ip wewnetrznę należą do poszczególnych pul (czyt. zbiorów ip) w moim przypadku jest to pula  82.160.207.7

  , I serwery gier aby widzą pule graczy a nie ich wewnetrzne ip (wewnetrzne ip się nie zmienia). A więc moje ip przypisane przez operatora to 10.16.0.144 <-- te ip jest po to by zidetyfikować i namierzyć oszustów, hakerów i innych gadów. Bo tak to można by było oszukiwać na lewo i prawo a później reset rutera i nie ma po tobie sladu. Dlatego więc o ile zauważyłeś gdybym dostał bana bezpośrednio to bym nie wszedł na serwer bo zbanowałeś mi i pule i wewnetrzne ip należące do puli, a tak to mogłem grać bo zbanowałeś innego kolesia z innym wewnetrznym ip ale z tą samą pulą, był już temat o aktywnym dla mnie http://multi-head.pl/topic/43161-ub-matrix-i-zaginiony-ban/#entry233993. Nie gram w tą grę od wczoraj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli banujemy zmienne ip to i tak osoba, która wcześniej oszukiwała wejdzie na innym ip, a osoby, które o niczym nie wiedzą i także przytrafi im się to samo ip zostaną zbanowane "bez przyczyny". Moim Zdaniem powinniśmy kierować się tym samym jak kierujemy się przy ocenie osób, które mają bany na Blackliscie lub Aniticheat. tzn. Powinniśmy ich sprawdzać, a nie od razu banować bez ustalenia przyczyny bez tej "Aktywny". 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem robione ss wiele razy, wszystkie wrzuciłem. Grałem także wiele lat na steam, również czysto. Niestety możliwosci mojego lapka teraz na to nie pozwalają, jedynie ns wchodzi w gre:) gram w cs z pasji a nie dla chaxowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego? bo trafiłem w inną pule, tak samo jak przypadek był w tym temacie. http://multi-head.pl/topic/43161-ub-matrix-i-zaginiony-ban/#entry233905 . Dostałem bana za ss na pule 82.160.207.1 . rest kompa musiał mi zmienic pule na 82.160.207.7. którą podałem wstawiajać ss. admini stwierdzili ze ktoś mi zdjął bana, wiec sie dalej tym nie interesowali. a ban za ss na puli 82.160.207.1 został.. Myslisz ze gdybym nie mówił prawdy to bym sie upominał o zdjęcie tego bana?

 

 

 

 

 

Już więcej chyba nie dodam, napisałem co miałem napisać. Decyzja należy do was:) W te albo wewte :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że my mamy regulamin. Tak jak Szkoły, Instytucje i inne firmy publiczne, które działają dzięki temu, że jest Regulamin. Ludzie nie zgadzają się z regulaminami ponieważ mają własne poglądy. Jedynym sposobem ma uzyskanie UB jest zrobienie 100 reklam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...