Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Dziwna Sytuacja ;x


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 nick podczas gry: Widze , Kucam , Strzelam


Godzina, data zdarzenia: 27.10.2014 - 08:19:30

Mapa: De_dust 2

STEAM_ID / IP: Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 32840503 ' [AMXBans] Your IP : ' 95.160.8.62 ' 

Uzasadnienie: No Siema ; ] przybywam tu z dosc niecodzienna sytuacja , a wyglada ona tak ;x Mialem zamiar zagrac sobie na waszym serwerze Only dd2 na , ktorym goszcze czasami w wolnej chwili .. , a tu Wyrzuca "Sprawdz Konsole" .. ; o bardzo mnie to zdziwilo iz rano gralem i nie dostalem bana . a powod jest "wrzuc screen shoty" mysle ok . zbadam ta sytuacje . szukalem po wszystkich folderach , ale nie mam zadnych screenow z tym nickiem . oraz w tym czasie . nie wiem czym jest to spowodowane , mozliwe ze admin nie zdarzyl mi ich zrobic poniewaz nie bylo mnie juz na serwerze , a zbanowalo bo juz wybral mnie do zbanowania ; ] i chcialbym poprosic o sprawdzenie logow serwera . najlepiej czy ssy wogole zostaly zrobione i czy przed zrobieniem bylem obecny jeszcze na serwerze z gory dzieki .. Zreszta bardzo dziwna sytuacja . poniewaz w amx bans widnieje jako "Widze,Kucam,Strzelam"  , a w konsoli za to jako " Banned Nickname : Widze , Kucam , Strzelam


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mi wlasnie chodzi o to , ze nie mam screenow i jezeli moglibyscie sie troche potrudzic i przeczytac uzasadnienie , ze prosze o sprawdzenie logow serwera czy bylem obecny na serwerze w momencie robienia ssow .. i czy zostaly zrobione 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak ,napewno byles bo inaczej bym Ci bana nie dał i scrennow nie zrobil .

 

 

Jednak mysle , ze nie bylem , albo poprostu serwer mnie jeszcze widzial . a sadze tak poniewaz http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3590b882f93491e.html zrobilem sobie screena .. godzina jest podana i po tym screenie doslownie po chwili opuscilem serwer a ban widnieje o 08;19 a wiec doslownie kilkanascie sekund po tym screenie .. Tak wiec poraz kolejny prosil bym o sprawdzenie tych logow ..  

 

 

 

 

 

Mogly ktos cos z tym zrobic? ;x

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś wyszedł w trakcie robienia screenów nie dostałbyś bana. Plugin rozpocząłby robienie zrobił np. 2-4 screeny jak jesteś, a piątego + ban z sekundowym opóźnieniem po 5 ss już byś nie dostał. W tym wypadku bana dostał po zrobieniu 5 screena, więc wszystko powinno być na swoim miejscu tak jak jest teraz w amxbansie, czyli

 

Admin zaczyna robić Ci screeny>dostaje w say'u informacje, że zostało zrobionych 5 fotek> informacja dla każdego że dostałeś bana, a Tobie wychodzi ekranik z powodem i po 2-5 sekundach wywala Cie z serwera. 

 

Proste i nawet nic nie trzeba sprawdzać. Taka sytuacja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko pieknie mi wyjasniles . ale .. gdybym mial te screeny to bym nie zakladal jakis bezsensownych tematow .. tylko bym je wrzucil i bylo by po akcji , ale tlumacze wam jak dla ludzi ze nie mam tych screenow , moj nick nie zgadza sie z tym w amx bans .. nawet nie ma takiego w game trackerze .. tak wiec jednak dalej utrzymuje prosbe o sprawdzenie tych logow .. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...