Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> problem admin

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] There are 23 hours , 58 minutes and 39 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : okO! 

[AMXBans] Reason : ' Obrazasz ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/ 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 18915676 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 178.36.134.236 ' 

[AMXBans] =============================================== 

 

Untitled.jpg

 

Untitled1.jpg

Untitled2.jpg

 

Untitled3.jpg

 

 

teraz grajac na serwerze  dostalem bana na dzien za obraze ...

 

ktos tu chyba uwaza sie za boga 

 

 mysle, ze admin na serwerze przede wszystkim powinien byc uczciwy i bez uprzedzen wykonujac swoje zadania, nic nie chce sugerowac ale takie zachowanie jako admin dobrze nie swiadczy o nim samym, a swoje gierki niech prowadzi sobie w piaskownicy, nie wiem moze ostatnio ma troche gorsze dni, Danke pisala ze mu kosza dala to chlopak jest troche podlamany jego ego itp... probuje sobie to odbic adminujac na serwerze uprzykrzajac ludziom zycie. nie powiem nie jestem swiety czasem nalezalo by mnie karac za moje zachowanie ale nie pozwole sobie zeby ktos taki jak on wlepial mi bany, bo mu zwrocilem uwage ze nieslusznie mnie zbanowal wedlug mnie (mimo ze znajdowalem sie blisko respa to obstawialem podlozona pake, tak by nie dopuscic do jej rozbrojenia)

 

ten ban ktorego aktualnie posiadam jest wynikiem naszej rozmowy na forum gdzie juz mi sie odgrazal ze nie pogram sobie i zebym sobie poszukal innej sieci do grania

 

a i jak on sam uwaza ban jest sluszny bo chyba go zdenerwowalem - ten ban w grze jest za rozmowe na forum oO (gdzie powiazanie?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacząłeś mi ubliżać na Forum bo dostałeś bana za kampienie :http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=60101 później wszedłeś jak nigdy nic a uprzedzałem Cie ze poniesiesz konsekwencje za to co pisałeś mi na forum  .Rozmowę z forum usunąłeś, pisałem z n-tym w tej sprawie by odzyskać wiadomości(bo wiedziałem ze taka akcja zaistnieje  ,ale się nie da . 

 

 

 

 

 

Po całej akcji z forum zmieniłeś IP z 178.36.190.218 na 178.36.134.236 i myślałeś ze przejdzie ci to płazem , a jednak tak się nie stało :)

 

 

 

Screen jak kampisz :http://www26.zippyshare.com/v/5317497/file.html

 

twierdząc ze pilnujesz pleców bo poszli podłożyć pakę na A  co powinno widać na twoich scrennach 

 

 

 

Uprzedzałem go wielokrotnie na temat kampienia .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam rozmowe z forum chcesz ja?

 

napewno?

 

 

 

przedstaw mi te wielokrotne uprzedzenia, bo ja nie pamietam ani jednego

 

 

 

zreszta nie usunieta tylko zablokowalem cie bo nie mialem ochoty pisac wiecej, chcialem cie powiadomic ze nie zgadzalem sie zupelnie z twoja decyzja co do bana za niby respa -  na 1h bez wczesniejszych ostrzezen bo takowych nie bylo i nie wiem skad sobie to wziales dodam, ze nigdy wczesniej z toba nie rozmawialem nie mialem zadnych kontaktow to ten rage z ta decyzja 1h za taka zaistaniala sytuacje byl chyba czynnikiem zewnetrznym dotyczacym tylko ciebie i twojego humorku, a admin moim zdaniem przede wszystkim powinien sumiennie wykonywac swoje zadania i stosowac wlasciwe kary itd... nie pobudki z powodu tego ze ktos ci nie daje statsic w ct. ja nadal twierdze ze nieslusznie zostalem zbanowany w takiej sytuacji

 

 

 

co do straszen permem to nie jest twoja prywatna jakas wojna, publicznie ci nie ublizylem, a cisnienie powinienes zbic w inny sposob... moze dziewczyne sobie znajdz one znaja dobre metody na stresy zycia codziennego :]

 

 

 

heh jeszcze jedno takiej sytuacji by w ogole nie bylo gdybys nie mscil sie za swoje prywatne gierki

 

 

 

wydaje mi sie, ze sypnal by pare takich banow za obraze, gdzie nei bylo by to zgodne z faktem i zaraz sam by zlozyl na mnie podanie o perma, bo ma problemy z graczem a dowodami by byly wielokrotne banowanie w krotkim czasie, bo cwaniaczkowaty z tym adminem to on jest

 

 

 

Co do screena to rzeczywiscie KAMPIE JAK NIC, WIDAC TO NA SCREENIE stoje jak KROWA  PO SRODKU POLA coverujac nadal przejmowanego besa, przed ssem bylem na dlugiej cofnalem bo chlopaki juz gale wbijali i jeden poszedl dluga, co widzalem na radarze.  plecy robili nam od respa tez wiedzialem, bo z radaru koleszka znikl (chwile po banie slyszalem juz ct na naszym respie ;] )

 

Dobra, a teraz dawaj te dowody "niby" wielokrotnego uprzedzania, bo jak juz wczesniej pisalem nic takiego nie mialo miejsca, zreszta moj styl gry i kampienie to 2 zupelnie nie laczace sie taktyki. powracajac do tematu bana, nie byl on sluszny wlasnie ze wzgledu na to ze nie bylo wczesniej kickow albo say'a od Ciebie na ten temat, odrazu wlepiles bana na 1h.

 

 

 

 

 

A wiec czekamy na ssy twoich uprzedzen mnie odnosnie kampienia i rozmowy z forum bo odblokowalem cie, wiec powinienes moc to zrobic ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robena proszę o ucinanie polemiki dotyczącej banów. Od tego jest forum i tutaj proszę odsyłać wszystkich graczy mających wątpliwości co do ich słuszności. Tyle ze mojej strony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Roben, jeżeli gracz ci ubliżał na forum, to trzeba było zgłosić któremuś z S@,SM lub Moderatorowi, a nie karać go banem na serwerze. Mam nadzieje, że taka sytuacja już sie nie powtórzy. Ban minął, więc skargę zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...