Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> SKT T1 Vec Na Admina.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:SKT T1 Vec

 

Wiek:17 lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Przez mój długi okres gry w Counter Strike miałem admina bądź nawet H@ na będąc z wami szczerym 10 serwerowniach.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):Mocne 7/7,5

 

Staż w CS-sie:8 lat.

 

Steam / NonSteam:STEAM_0:4:1283585403

 

Dlaczego Ty:Jestem tu dość świeżym graczem,na serwerze gram od mniej więcej 5 dni,grałem pod 2 nickami.Lecz na tym serwerze jest coś co pozwoli mu być jednym z największych,jak i nie największym oraz najlepszym.Przez ostatnie 2 dni na serwerze dostrzegłem dość wielu graczy używających nielegalnych programów co dość mocno mnie uraziło.Nie wnoszę tutaj o admina na zawsze,bo z moim stażem jest to nie możliwe.Lecz bardzo prosiłbym o rozmyślenie próby dania mi admina próbnego za czasu którego mógłbym powiększyć swój staż jak i czas gry na serwerze.Bardzo chciałbym pomóc serwerowi jak i całej serwerowni,ponieważ ma ona to coś,czym nie mogą się pochwalić inne serwerownie.W dodatku co miesiąc w stanie jestem płacić składkę miesięczną do 24 zł.Posiadam także działający mikrofon.Proszę abyście moje podanie ocenili pod względem dobra dla serwera.Nie jestem jak większość graczy chcąca zabłysnąć tym,że na serwerze ma tą wyjątkową rangę.Proszę o rozpatrzenie mojego podania :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Od 5 godzin w porywach do 8.Zależy od dnia tygodnia.

 

Kontakt:Forum,GG:45551917

 

 

 

Link do GameTracker'a:To pole zostawię puste,ponieważ wszystko opisałem w punkcie wyżej.

 

 

 

Pozdrawiam Vec

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszelkich informacji udzielę Ci na pw. Zamykam.   

 

 

 

Ze względu na trudną sytuacje na serwerze jestem zobowiązany dla serwera nagiąć zasady.  

 

Przeprowadziłem rozmowę i myślę, że się nie zawiodę. Okres próbny wynosi 2 tygodnie. Przez ten czas admin nie może mieć ani jednego ostrzeżenia oraz musi mieć 7h tygodniowo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera na okres próbny wynoszący 2 tygodnie.
Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...