Skocz do zawartości
stallioN

skarga na adminów dex and RaDkA

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 20.02.2016r godz.ok 17:50

 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: dex || RaDkA

 

 

Dowody: ss'y || HLTV

 

 

Świadkowie: Myślę, że wystarczą ss'y oraz HLTV

 

 

Uzasadnienie:

 

 

 

 

 

Pierwsza sprawa dotyczy samego dexa. Mianowicie został wylosowany tryb SURVIVAL. Była mapa zm_dust_world surv kampił , miał do tego prawo regulamin mówi jasno, że surv może kampić jeśli na serwerze jest przynajmniej 11 zombie  a wtedy akurat było wiecej. "Admin" dex zeslapował go żeby spadł z kampy ( dokładnie gdzie kampił będzie pokazane na screenie) nie miał do tego prawa. Widać dex nie zna regulaminu admina...

 

 

 

[align=center]68638120037966413663.jpg[/align]

 

 

 

 

 

Druga sprawa dotyczy już RaDki oraz dexa. Chodzi o to, że gracz Darnok obraził innego gracza. Wiem, że "ciota" to nie jest jakaś tak  ciężka obraza ale sama w sobie jest obrazą. Żaden z dwóch adminów NIE ZWRÓCILI na to uwagi chociaż to dokładnie widzieli, nawet upomnienia  KOMPLETNIE NIC!!!

 

Ale po co skoro to nie była obraza w ich stronę... Gdyby na serwerze byli Koksiarz lub Guzik to żadna taka sytuacja by miejsca nie miała, oni znają regulamin i wiedząc co robić. Żaden z nich by SURVA nie strącił a za obrazę by upomnienie dali a za kolejną bana, powinniście  brać z nich przykład!

 

Proszę opiekunów o rozmowę z tymi panami i zwrócenie im uwagi, że są adminami po to by inni gracza przestrzegali regulaminu i od tego by oni tego go przestrzegali. Admin jest dla graczy! Co widzi taki admin co ciągle w grze jest jak RaDkA lub dex. Admin zombie powinien być na SPECT większość czasu a nie w grze. Tak jak to robia np. Guzik czy Koksiarz oni wiecej czasu spędzają na SPECT co pozwala im na dokładną obserwacje. Tylko że oni są adminami dla ludzi wy zaś dla siebie co widać po waszych czynach... Poniżej dowody. Dziękuje!

 

 

 

[align=center]08469278665437233297.jpg[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1-pierwsza sprawa

 

2-druga sprawa

 

 

 

1. Pozwoliłem survowi kampić na górze przez pewien czas i zabił połowę zombie, w momencie gdy inni nie mogli wejść  po prostu go zrzuciłem i pozwoliłem wejść do innej kampy pod nim. Zabił wszystkich mając spokojnie 1000HP, a piszesz jakby był pokrzywdzony. Całą sytuację wyjaśniłem sobie z Sebą i uszanował moją decyzję.

 

 

 

2. W momencie, gdy Darnok wypowiedział te słowa prawdopodobnie rozmawiałem z Sebą, zminimalizowałem csa(była zmiana mapy) lub po prostu to przeoczyłem. Już zwracałem uwagę Darnokowi na słowa, więc następnym razem po prostu poskutkuje to banem. Będę na niego uczulony.

 

 

 

P.S.   W ciągu jednej mapy wnioskujesz, że jestem ciągle w grze i nie obserwuje innych. Gdybyś ty chociaż mnie znał albo spędzał tyle czasu na serwerze co ja... :).

 

          Mówisz, że nie znam regulaminu. W takim razie czemu pytasz się mnie czy można strzelać z bazooki do Assasina? Coś ci się chyba pomyliło kolego :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o kampienie Survkiem to zgodzę się z tym ze w niektórych sytuacjach trzeba napisać/zeslapować Survka informując go że musi zejść jeżeli zombie nie może do niego wejść. Natomiast za sprawą Darnoka i jego obrazy admini dostaną upomnienie słowne jeżeli to nie poskutkuje dostaną ostrzeżenia.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...