Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Niesłuszny BAN. Mineły 24 h.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakies 48h temu dostałem BAN-a "Wstaw screeny na M-H.pl"

 

Pierwszy problem jaki miałem to znalezienie screenów. Calymi godzinami siedzialem przed komputerem

 

czytajac poradniki typu gdzie znalesc, jak wrzucic.

 

Zwrócilem sie o pomoc do admina Russkana który poradzil mi przeskanowac kompa

 

irfanview.

 

Po znalezieniu screenow pojawil sie kolejny problem.

 

Mianowicie na wrzucenie screenow mialem 24 h o czym dowiedzialem sie

 

36 h po banie. Zdesperowany szukam wyjscia z sytuacji.

 

Bardzo lubie ten serwer i zupelnie nie rozumiem dlaczego nie mozecie wybaczyc 24h spoznienia.

 

Tym bardziej ,że jestem niewinny.

 

Prosze o wyrozumialosc... Pozdrawiam.

 

nick podczas grania: ZeTo

Godzina, data zdarzenia: 24.10.2014

Mapa: de_dust2

Link do screenów: http://www5.zippysha...73460/file.html

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:1615846  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałeś prostą informację, że jeżeli chcesz grać dalej na serwerze, to musisz zrobić 100 reklam sieci.

 

Czy to tak trudne jest do zrozumienia?

 

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go :)

 

Kupując samochód z salonu nie patrzysz ile masz na niego gwarancji, a jak czas gwarancji minie dwukrotnie, to składasz skargi, że nie powiedzieli Ci o tym?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To wytłumacz mi jeszcze za co bana dostałem. Nie byłoby mnie tutaj gdyby nie fakt, że jestem niewinny.

 

Nie używałem haxów, programów niedozwolonych itd. I teraz stracilem kilka godzin zeby znalesc, wrzucic i prosic o ub.

 

Teraz wyjezdzacie ze mam wrzucic 100 reklam?  Moim zdaniem jest to nie wporzadku zachowanie

 

wyrzucajac mnie z serwera na ktorym gram codziennie od entego miesiaca . . . 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poprzednio napisałeś ze screeny zostały zrobione 24.10.2014 o godzinie 13. Na screenach po otworzeniu właściwości jest napisane ZMODYFIKOWANY ?24 ?października ?2014, ??19:27:49, podobno szukałeś je tak długo, że zdążyłeś je wstawić. To są tylko spekulacje,a le regulamin to regulamin, każdy kto dostaje bana i nie wie gdzie są screeny, płacze na sb zeby mu pomoc. Screeny są zawsze w tym samym miejscu i na pierwszym lepszym forum czy filmiku pokazuje Ci ich lokalizacje, twoim obowiazkiem bo dostaniu bana było ' wejscie na forum i przeczytania regulaminu wrzucania screenow. Wątpię żeby ktoś przymkną na to oko, wtedy każdy by sie odnosił do twojej sytuacji i również chciał unbany, co jest niemożliwe. Co lepsze w takim czasie możne idealnie z retuszować dane screeny, dlatego 24h to maximum na wrzucenie screenow.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...