Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Niesłuszny ban


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w odpowiednim dziale ale nie mogłem znaleźć innego (przenieście jak coś). Dostałem bana za postawienie Sg na respie na mapie cs_assault wycinek z konsoli:

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Pozostalo ci 2 godzin , 49 minut i 24 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Esiek. 

[AMXBans] Powod : ' sg na respie ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/ 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 10916180 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 83.25.39.51 ' 

[AMXBans] =============================================== 

 

Byłem w drużynie TT postawiłem sg pod wyjściem z hangaru (na pewno wiecie gdzie :P )

A więc tak :

Po 1 to o ile wiem to nawet jeśli bym chciał to nie mógłbym postawic sg na respie, 

po drugie sg nie biło nawet na respa,

a po 3 to w regulaminie nic nie ma o sg i respie (punkt 18 to wszystko o SG w reg.):

18. Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie paki bądź wyprowadzenie hostów.

 

 

 

A więc chodzi mi o to za co ten ban i czemu tak długo, Admin to kompletny nieogar czy co?!

 

Nie wiem nawet kto mnie zbanował;/ koleś nie zna regulaminu, pewnie go zabiłem to mnie zbanował.

 

A i kilku kolesi przede mną tez stawiało tam sg i bana nie było, więc gdize tu sprawiedliwość:/

 

Licze na zdjęcie bana. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak postawiłeś sg w hangarze tuż obok kontenera co uniemożliwiało wyjście z hostami, więc nie kłam mówiąc że postawiłeś go przy wyjściu uprzedzałem ciebie jak i wszystkich innych że będę surowo banował tych co postawią tam sg i nie wypłakuj się teraz na forum bo za błędy trzeba płacić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cie głowa boli, postawiłem go centralnei pod wyjściem z hangaru, nie przeszkadzał nikomu, to ze popełniłeś błąd twierdzi tylko o Tb. Dałaś bana za coś za co nie powinieneś." Powod : ' sg na respie ' " Tego nawet w regulaminie nie ma, wiec ogarnij.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafisz przyznać się do błędu, spoko. Nie chce już mi się szukać tego w HLTV (szkoda czasu, nie warto) chodzi o zasady, których Ty nie przestrzegasz, dajesz bana za coś czego nie ma w regulaminie. Dziekuje, pozdrawiam, mozna zamknąć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzecz napisałem żeby admin przedstawił dowody że coś takiego miało miejsc. Plemnik a co do ciebie jeśli faktycznie miał coś takiego miejsce, to jest takie coś w regulaminie stawiając działko w hangarze nie da się wyprowadzić hostów ani przodem ani także tylnymi drzwiami..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwsza rzecz napisałem żeby admin przedstawił dowody że coś takiego miało miejsc. Plemnik a co do ciebie jeśli faktycznie miał coś takiego miejsce, to jest takie coś w regulaminie stawiając działko w hangarze nie da się wyprowadzić hostów ani przodem ani także tylnymi drzwiami..

 

 

 

 

Admin musi przedstawiać dowody z banów dłuższych niż 30h, regulamin nie jest Ci znany?

 

 

 

Zamykam na prośbę gracza.

 

Następnym razem do dowodów dodaj hltv z czasami i wtedy możemy działać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...