Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> If you give me agan ban i will change server!!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nik GoPxStop

 

 

 

Serve DD2/Inferno

 

 

 

Someone from admins gives me second time ban! without any reason!!

 

Every time i send my screens! 

 

 

 

If this continues, I'll go with the server!!!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : GoPxStop 

[AMXBans] Reason : ' bez ssow nie wchodz nawet ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1761551472 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 89.78.234

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijam sie pod post :) Admin jest  nie ogarniety .. , po tej sytulacij chcialbym zeby ten admin zostal usuniety ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gopxstop  tak samo jak ja ma codzienne scennery , :)  wiec tez o to bym prosil zebyscie jakos to ogarneli 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem gosciowi ssy dzisiaj + ban. To chyba jego obowiazkiem jest wstawienie ssow na forum, No i teraz niedawno wchodze na serwer i widze ze gra (nie dalem na poczatku bana tylko sprawdzilem czy wstawil gosc ssy, i jak widac nie mial no to wszedlem i mu dalem jeszcze raz bana gdzie powod: czekam na ssy/ bez ssow nawet nie wchodz. Tak jak wstawil GoPxStop na forum. Tylko nie rozumiem czemu to ub dostaje skoro polecialy ssy i ban????

 

 

 

doWora natomiast ty przeginales juz na serwerze (nie mowie o u@) tylko o tym jak przez mikro mnie obrazales. Wiec uwazaj nastepnym razem na slowa. Namawiaj innych do podpisania sie pod skarga. Zbierz jeszcze moze wojsko hehehe .

 

 

 

 

 

Pozdrawiam! Tyle mam do powiedzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tez mam problemy z adminami , ale wiesz poprostu jest ich za duzo , i tyle . tez pisalem juz skarge bo nic nie g adalem przez micro i model mi dal bana na 30 minut , i napisalem skarge i on sie wypowiedzial i tam napisal ze musial miec powod no ale ja w dupie to mam ze ma powod bo co jest adminem kur&Wwa? to nic nie znaczy poziomem jestesmy tacy sami tylko ze on moze mi dac bana tylko to ..=.= zalosne  . To jak ja bym byl adminem i bym wszystkim bany wlepial i bym pisal a tu cie nie lubie , ty mi przeszadzasz idt

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zrobilem gosciowi ssy dzisiaj + ban. To chyba jego obowiazkiem jest wstawienie ssow na forum, No i teraz niedawno wchodze na serwer i widze ze gra (nie dalem na poczatku bana tylko sprawdzilem czy wstawil gosc ssy, i jak widac nie mial no to wszedlem i mu dalem jeszcze raz bana gdzie powod: czekam na ssy/ bez ssow nawet nie wchodz. Tak jak wstawil GoPxStop na forum. Tylko nie rozumiem czemu to ub dostaje skoro polecialy ssy i ban????

 

 

 

doWora natomiast ty przeginales juz na serwerze (nie mowie o u@) tylko o tym jak przez mikro mnie obrazales. Wiec uwazaj nastepnym razem na slowa. Namawiaj innych do podpisania sie pod skarga. Zbierz jeszcze moze wojsko hehehe .

 

 

 

 

 

Pozdrawiam! Tyle mam do powiedzenia

 

 

Is it you admin who gives me all times bans?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

doWora natomiast ty przeginales juz na serwerze (nie mowie o u@) tylko o tym jak przez mikro mnie obrazales. Wiec uwazaj nastepnym razem na slowa. Namawiaj innych do podpisania sie pod skarga. Zbierz jeszcze moze wojsko hehehe .

 

 

 

 

 

wyzywalem Cie bo dla mnie to jest bezpodstawne dawanie bana  ,  bede wyzywal bo  jest chyba za  duzo adminow na serwie i nie ogarniacie . tyle na temat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...