Skocz do zawartości
Gość

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, i droga na DD2/Infero pytam :P  A tak na prawdę to dobry :D  Zwą mnie od dziecka Przemek a jestem Przemysław. Mam 19 wiosen i zima idzie 19 :D Pracuje od roku :D Moja styczność z tą gra zwana CS 1/6 zacząłem hmm 2006 chyba rok czy i wczesniej jako typowy bot jak Ola czy inni :D Potem szybko zrobilem siec. 2 lata była itp itd ale potem szkoła wyższa kolega studia itp i siec upadła jak i gra nie dawno wrocilem po długiej przerwie. Czemu jestem tu ? Nie należny do normalnych graczy ;] Jestem irytujący, denerwujący, wkurzający jak kobiet przed i trakcie okresu xD Po prostu staram sie nieść dobry humor a przy okazji lubie wkurząć powiedzmy małe spiny lubie tam podroczyc sie :D na poprzedniej sieci nie dostałem bana ale tam head admin ładmie zasady a ty cos zrob to ban i nara xD  ale dobra jestem woj. Mazowieckiego :D Ostrów Maz dokładnie nie daleko Wawy-Wyszkowa (jesteś wolna ? napisz szukam dziewczyny :*) Gram u was na dd2/inferno grają tam fajne osoby ^^ Da sie posmiać podroczyc można tam mnie znaleść po nicku jak w mym profilu ;) lub usłyszysz wkurwiające "Grrr grr" warkot traktora lub predator jak ktoś ogladał albo jestem głodny ;/ Pytania :D?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...