Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Reset lvl? ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie reset lvl? ?Bo ponad 10 osób ma ponad 100 lvl (7aro chyba około 140 lvl na czołgu) ;)I to trochę odstrasza nowych graczy :/ Bo często wpada taki i co mapę NUKE :/ I to psuje grę ; ) Proponuje zrobić reset w piątek ;) I na weekend będzie co robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem przeciw, niby okej są te wysokie lvle co tak ogarniają ale sama nazwa COD'a powinna do czegoś zoobowiązywać mianowicie COD 200 LVL, a resety zazwyczaj są przy max 150 lvlu, dajcie komuś chociaż wbić ten 200 lvl bo to nie ma sensu co chwila od nowa expić. Takie jest moje zdanie ale góra zarządzi co z tym fantem zrobić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żeby wbić to 200 lvl to trzeba z 3 miesiące grać :/ A jak się ma ten 100 lvl to aż się nudzi klasa i biorą (gracze) nową klasę . :/ Dużo osób ci to powie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładna data resetu nie jest nikomu znana , pragnę przypomnieć ze nazwa serwera mówi kiedy będzie reset .Wiem ze nowym gracza jest ciezko wdrozyc sie w grę ,i na bjic wyższy lv jeżeli każdy ich zabija ,ale pomyślmy tez o graczach którzy mają wysoki lv ,oni tez musieli się namęczyć i spędzić sporo czau aby to osiągnąć ,wiec gdybyś my zrobili reset biedzie się to wiązało z ich niezadowoleniem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...