Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> [Only de_dust2 #1] Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 23/10/2014 ; 15:55

Nick admina/gracza, który zawinił: Nie wiem, nie jestem w stanie sprawdzić.

Dowody:

 

eb4c40aff7c0fe87gen.jpg

 

Świadkowie: -

Uzasadnienie: Więc tak, admina nie było, wrzucałem zgłoszenie "Rysio", potem admin przyszedł, został bana, po tym jak już wrzuciłem, brałem się za następnego "gracza", no i nagle dostaje kick'a, więc skoro jak admin nie wie dlaczego ja siedzę, chociaż 3/4 postów mam w dziale z wrzuceniami, a admin dopiero co przychodzi, to rozumiem, że kick'a będę dostawać za każdym razem i nawet jak admin nie będzie tego widzieć przy takiej ilości graczy i dopiero za jakieś xxx czasu skapnie się, że jest ktoś podejrzany to będzie go oglądać ? Proponuję jakoś to rozwiązać, bo to szkoda mojego czasu, żebym ja wchodził oglądał gracza i dostawał co chwile kick'a, to taka sugestia ale i pytanie, na pewno w kierunku administracji,  a jeżeli nie, no to trudno, ktoś będzie musiał grać z takimi ludźmi, do czasu admina i jego reakcji, pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To twoim obowiązkiem jest poinformować admina o ewentualnym nagrywaniu demka ze spekta , ja postąpił bym tak samo widząc że gracz spędza większość czasu na spekt co świadczy o nabijaniu godzin , nie zgłoszone siedzenie na spekcie = kick , nw jak tam na dd2#1 ale na dd2#2 gdy gracze potrzebują na chwile wejść na spekta to nas o tym informują żeby ich nie wywalać :)  . Wracając do tematu , jeżeli admin jest już na serwerze to po co nagrywać demko skoro wystarczy napisać na U@ i zgłosić cheata , napisałeś również że przy takiej ilości graczy i dopiero za jakieś xxx czasu skapnie się, że jest ktoś podejrzany

owszem zgadzam się może to być utrudnione ale wystarczy kilka razy powiadomić admina o cheaterze a na pewno się tym zajmie/zajmą  .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...