Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga Kasia<3 Uwaga strzelam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciał bym złożyć skargę na tych o wyżej . Mnie to kompletnie nie obchodzi ze każdy im dupę liże i krzyczą do tych mikrofonów ze nie da rady grac. Kasia - nie wiem czy mało lata jest nie dopieszczona ci co jej wchodzą w dupę to robi wszystko durne Wybierania NP: Co jest lepsze 

 

1. Barszczyk 

 

2. (nick gościa którego nie pamietam) 

 

tak wiem wszyscy będą ich bronic bo oni są adminami i są super fajnie. 

 

Daje bana bóg wie za co gram se gram a tu nagle co KICK: AFK lub Lamisz . kompletnie nie wiem o co chodzi.

 

Nadużywa Mikrofon co zaraz robią to inni gracze (chłopaki) KASIU KASIU .

 

Uwierzcie mi nie jestem złośliwy ale do przesady czasami nie da rady normalnie pograć tylko słychać Kasia gdzie jestes kasia chcesz ap.

 

Uwaga Strzelam

 

1. Nadużywanie mikro tak wiem masz dobry mikrofon super fajnie 

 

2. Bez podstawne bany mam wyłaczonego Cs'a i juz nie mogę dać tych tresci co miałem w konsoli.

 

...

 

Ogółem razem Olewają innych graczy  tylko troszczą się o tych co im w chodzą za przeproszenie w DUPE.

 

Pozdro ILoVeCalibra!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego czy te słowa  "mało lata jest nie dopieszczona" to nie jest przypadkiem obrazanie ? Nie zycze sobie tego, okej ? 

 

Zadnego vote nie robiłam i nie wywalalam Cie -.- nawet nie wiem o co Ci sie rozchodzi. I nie wiem co uwazasz za naduzywanie mikrofonu.. 

 

 

 

@ na serwerze byli tez admini : dombek i RaDeK .. niech cos napisza.. bo to vote to sprawka ktoregos z nich

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panie lovecalibra ^^ to ze ktoś zrobił raz vote do zabawy i + mówiłem na mikro to nic strasznego . chciałem troszkę zabawić ludzi na serwie nic więcej . Moim zdaniem chyba troszkę wyolbrzymiasz cała sytuację  

 

* jakieś lizanie dupy czy o czymś takim prosze cie -.- 

 

* mówisz  ze daje bana czy tam kicka za nick , wybacz ale nie ma takiej opcji zawsze musi być powod

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze ja Ilovecalibra z tego co pamietam to dostawales bana/bany za cele ktorych niewykonywales!!! bo o ile dobrze amietam siedzialem na specku i tak sobie obserwowalem!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...