Skocz do zawartości
Gość

Uwaga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zgłosić uwagi dokładnie dwie

 

1.Czy nie uważacie admini oraz gracze że kampienie z awp jest beznadziejna sprawą ponieważ spójrzmy na to że gracz który biegnie z karabinem powiedzmy chce wbiec na b a jest w terro a tam kampi z awp za skrzyniami ma jakies szanse tam wbiec no raczej nie chcesz awp ok ale biegaj z nim i nie kamp bo to nie gra a tam chodzi o gre przecie!!!!

 

 

2.Mam pytanie tu do tych co mają prawo zabrać admina czy slusznie zrobiliście zabierając go jednemu z lepszych adminow na tym serwie który bywał dosyć czesto,pilnował porządku na naszym serwie??Co z tego że wywalał na chwile lub na 30 minut gracza który kampił ale przynajmniej można było grać i jak on było to gracze z awp biegali zmieniali miejsca a tak w każdym miejscu się rozstawią z awp i po grze tak na prawdę a wiecie o którego admina mi chodzi |PDG|PODGRUBAPL jest jednym z lepszych adminów i nie uważam za słuszne zabranie mu admina,co do innego admina miałbym prentensje ale nie będe taki i nie będe mówił o którego chodzi.A poza tym za rzucenia granata w ciągu 90sec dajecie bana to wytłumaczcie mi po co jest możliwość kupienia tego??

 

 

Z góry dziękuję za szczere odpowiedzi

 

 

Pozdro Me

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Był niedawno wgrany na serwerze plugin Camp Meter. Jak dla mnie była to żenada, lecz ja, gdy widzę, że jakiś gracz non stop kampi z awp to wyrzucę, a następnie ban. 

 

 

to zapoznaj się z tym co napisał adonai w dziale dla adminów ;)

 

 

 

 

 

1. Nie można karać za to bo nie ma takiego punktu w regulaminie. 

 

2. Miał admina na próbę z tego co wiem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnosząc się do  waszych wypowiedzi,powinno się wprowadzić po prawkę na temat kampienia z awp w regulaminie.Chyba że bedziemy grać tylko i wyłącznie z awp.A co do ostrzeżeń po prostu się nie zgadzam z usunieciem go z admina bo jest wielu co wchodzi i ciągle uważa wszystkich graczy za czystych a co gołym okiem widać że nie jest.Po prostu tu piszę ten temat bo wydaje mi się że każdemu z nas zależy na poprawieniu jakości naszego serwera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poruszałem ten temat milion razy, sam banowałem za długie kampienie w jednym miejscu i jakoś nikt się do mnie nie czepiał ;) Camp meter był niestety tylko połowicznym rozwiązaniem którego nie dało się utrzymać ze względu na to iż ludzie przestawali grać ponieważ nie potrafią grać w ciągłym ruchu.  Jeśli chodzi o kwestie usunięcia Admina pdg, temat się już rozwiązał, jednoosobowe teamy podejmują decyzje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też jestem za tym aby w regulaminie umiescic pkt. odnośny kampienia. Gruba jako jedyny reagował na kampiace dzieci. A prawda jest taka że jest wielu stałych graczy którym puszczaja nerwy i wychodzą bo ani prośby ani groźby nie pomagaja w zwalczaniu kamperów. Wiem że taki jest regulamin ale nie sadzicie że czas może dodać ten punkt? Skoro były próby testowe pluginu kamp_meter i on zrobił pustki na serwerze to może czas wystawić adminów na próbe ogarniania kamperów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...