Skocz do zawartości
FILO

Problem z wejsciem wiele razy na serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem lezy w tym ze gdy chce wejsc na serwer wyskakuje mi blad ,,fake client,, czy jakos tak dalej jak sprubuje 3 razy wejsc i takie cos mi wyskakuje serwer na jakis czas znika i wogole nie moge na niego wejsc ... odczekujac nawet miedzy wchodzeniami po pare minut i dotego restarujac steam... dzieje sie tak juz od dluzszego czasu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam ten sam problem przy PIERWSZYM WEJSCIU NA SERWER i czasem drugi, lecz to wina słabego sprzętu albo, że za szybko wchodzisz ponownie na serwer. Przy wejściu do cs'a minimalizuje gre wchodzę w menadzer zadań i ustawiam piorytet 'bardzo wysoki' i zmieniam koligacje na CPU 3, reszte odhaczam. Poprawia mi to płynność gry i zmniejsza ping, i gra uruchamia sie nieco szybciej bez większych przeszkód. Mam nadzieje, że troszkę pomogłem ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wpisz cl_port w konsoli i zmien wartosc np. na 27006. U mnie pomoglo, ale nie wszystkim dziala.

 

 

Edit: z tego co wiem to to jest zabezpieczenie przed floodem, wiec jesli zmiana wartosci nie pomoze, to odczekaj 8 sekund pomiedzy komunikatem, a kolejnym wejsciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...