Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> ASAP BAN KAMPIENIE VOL2

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:22:10

 

Nick admina/gracza, który zawinił:nie znam admina

 

Dowody:...

 

Świadkowie:...

 

Uzasadnienie:

 

Witam

 

otóz to znowu zostalem ukarany banem za granie uzywajac broni  broni snajperskiej która jak wszyscy wiedzą służy do strzelania z ukrycia na wrogi front  tzw AWP. Nie rozumiem trochę tego , w tym temacie http://multi-head.pl/topic/44172-strata-administratora-pdgpodgrubapl/  HA napisał , że admini nie powinni wymyslac swoich zasad nawet dotyczacych kampienia , nie wiem ktory admin mnie zbanowal , nie znam wszystkich , ostatni raz gralem tu pol roku temu , proszę o wytlumaczenie mi , czy za granie uzywajac awp , ustawiajac sie w dogodnym miejscu jest kara w postaci bana na 30 min ? nie jestem pewny jak to jest , Super admini w tematach ze skargami tego typu , piszą ze za to nie powinno się karac to wchodzi jakis "mniejszy admin" i mnie banuje. Proszę o odpowiedz , dziekuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę opiekuna dd2 dm, aby przekazał swoim adminom, że na dd2 dm nie banujemy za kampienie. To już któryś ban z rzędu od admina, który nie za bardzo zna regulamin serwera dm.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyznaje się, bo to ja zbanowałem tego gracza za kampienie. A tak poza tym nudzi mnie już odpisywanie każdemu na serwerze, bo co chwila dostaje spam na U@ "Admin kurwa ogarnij tego z piachu bo od początku mapy tam siedzi" itp także podczas trwania jednej mapy dostaję około 15 takich zgłoszeń..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...