Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> [Only dd2(2)]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Establiszment

 

Godzina, data zdarzenia:Nie mam pojęcia coś między 15:30-16:00

 

Mapa:De_dust2

 

STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:247579129 / 94.254.193.30

 

Uzasadnienie:Otóż mam taki problem adminka Danke:* zrobiła mi dzisiaj ss'y,ale nie jestem pewny iż zrobiła standardowe 5 SS gdyż znalazłem tylko 3 (Jeszcze 15min 2 miałem) jeden znalazł się na Pulpicie drugi miałem w folderze cstrike a 3 ostatni który znalazlem miałem w folderze Pobrane nawet nie wiem czy aby na pewno są one z jednego i tego samego serwera fakt faktem ostatnio gdy miałem robione ss'y wszystkie znalazły się na Pulpicie a nie jak powinny w folderze cstrike tylko na waszej sieć mam taki problem bo gdy na innej robione mi ss wszystkie zawsze były jednym folderze.

 

Proszę o sprawdzenie pierwsze co logów serwera czy robione były mi 3/5 SS.

 

Proszę również o jakąkolwiek pomoc bo chce pograć trochę na tej sieć a nie te 5dni co przegrałem./'

 

Pozdrawiam.

 

Establiszment.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety żaden ze sposobów mi nie pomógł programu view nie mogłem początkowo zainstalować a jak już się udało to mi nie działa klikam na niego by go odpalić i się nie włącza kompletnie nic nawet żadnego błędu mi nie wyświetla co mogę teraz zrobić ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w wyszukiwarce windowsa znaleźć wszystkie pliki z nazwą halflife skoro masz 3screeny to gdzieś masz pozostałe 2 :) Jeżeli screeny ci się nie znajdą pozostaje tylko opcja o której wspomniał wyżej Shooter :)

 

A i plugin zawsze robi 5 screenów :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po pierwsze.

 

 

 

Robienie screenów przez admina wygląda tak, że wpisuje komende:

 

 

 

amx_ss 5

"nick" - czyli nazwa pluginu, liczba screenów, nick gracza.

 

Plugin nie może zrobić mniej niż ustawił admin robiący screen, czyli nie mógł wysiąść bądź źle działać, ponieważ

 

Konsola serwera, czyli panel serwera na stronie www, czy hlds jeżeli dedyk, w co wątpie, dałby informację, że serwer nie może

 

być uruchomiony i dałby log o zawartym problemie, a serwer działa, więc wszystko jest okej ;)

 

 

 

Robienie screenów polega na tym, że plugin serwer'a ma dostęp jedynie do lokalizacji folderu plików gry "Half Life"

 

 

I nie może mieć żadnego innego folderu oraz ścieżki,

więc te Twoje tłumaczenie, jest słabe.

 

 

 

Ponadto, powinieneś od razu po tym, jeżeli jakimś cudem by tak było, zrobić screen z konosli z kodami screenów, czyli:

 


Wrote Halflife0.tga

Wrote HalfLife1.tga

itp.

 

 

 

To jest dowód tego, jeżeli by nie było 5 razy ze screena, to wiadomo, a tak to, to nie ma żadnych innych dowodów na to, można by było sprawdzić log serwera, o ile nie było restartu.

 

 

 

Plików .tga się szuka:

 

 

 

-> Start

 

-> Uruchom

 


Halflife.tga

To chyba tyle, co mogłem doradzić GL.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...