Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Odwołanie od bana [ only dd2 ]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Dariusz Szpakowski

Godzina, data zdarzenia: 21.10.2014 tuż przed 4

Mapa: wiadomo

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:18679054   0 00:07   12    0      

Uzasadnienie: Jestem niewinny. 

Wydało się, Dariusz Szpakowski ma czity :lol:  a tak na serio. Gram sobie w nocy z poniedziałku na wtorek między 3 a 4 w nocy w cs-a wbijam rank i poza jakimś cziterem, jest wszystko ok. Jestem w terro ( czyli czerwony nick ) i w którymś momencie widzę na czacie obok niku Dariusz Szpakowski ( na niebiesko ) jakieś bluzgi w kierunku admina i myślę WTF?  nie pamiętam, żebym coś takiego pisał. Chwilę później ogarnąłem, że jakiś cziter się pode mnie podszył z IDENTYCZNYM NICKIEM i psuje grę. Sekundę później dostaje bana powód: cheater destroyed, wywala mnie z gry, otwiera napęd cd/dvd i rozwala CS. Jestem w szoku :ooo:    Proszę o ub i jakąś pomoc. Czy muszę robić reinstal cs-a, czy będę mógł grać dalej na nicku Dariusz Szpakowski, czy dostanę ub? ( Dzisiaj sprawdzałem to na drugim kompie to niby działa cs ) Wszystko powinno być na demku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej UB dla Dariusza. Mogę dać demko z relacji tego działania jeżeli potrzebne. Na serwer weszło lub wszedł cziter z aimbotem i sh, ciężko było się połapać co i gdzie. Komendą posługiwałem się w słusznej sprawie, darek miał po prostu pecha ;p. Napisz do Administratora o hasło na nick. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...