Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Proszę o unbana (Optimusek)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Optimusek

 

Godzina, data zdarzenia: 20 października 2014r, godzina: coś około 15, może po nie pamiętam teraz dokładnie.

 

Mapa: de_dust2

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 0 : 29175972

 

Uzasadnienie: Otoż powód wiem, że jest zrozumiały choć sam o tym zapomniałem. Miałem kiedyś Steam, którego oddałem bratu i grał on na wszystkich serwerach, które miałem zapisane w zakładce "Ulubione". Jak to przyszło na młodszego brata jest bezmózgiem i nie potrafi przegrywać i grał bardzo często na jakiś wspomagaczach. Gdybym wiedział szybciej o jego stylu gry to nigdy nie oddałbym mu Steam bo tylko go zmarnował. Wracając do kwesti bana to był tutaj zbanowany właśnie mój stary Steam, który użytkował brat i wynagrodzono go karą za "no-recoil" (Tutaj macie zrzut ekranu z AMXBANS:

 

http://scr.hu/11gx/9ksst).

 

Chciałbym prosić o odbanowanie mojego aktualnego Steam choć wiem, że sprawa nie jest łatwa i szansa na odbanowanie jest minimalna, ale gram już długo na serwerze Multi-Head i nie było zgłoszeń o jakimkolwiek czitowaniu bo nie używam żadnych wspomagaczy. Dziś się dość zdziwiłem tym banem, ale zorientowałem się, że był słuszny. Proszę o unbana i zrozumienie mnie choć wiem, że szansa jest minimalna, ale nie zaszkodzi spróbować i napisać.

 

 

 

Pozdrawiam, Optimusek!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za czasy żebym musiał odrabiać karę za jakiegoś 13 latka. Dobrze wiedzieć, że jest tych banów aż tyle... To nic, biorę się do pracy. Mam umieszczać linki do tematów na forach na których zrobiłem reklamę rozumiem? I mogę wiedzieć gdzie znajdę rekalmę waszego serwisu? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...