Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Ad. Ban / brak screenów. Proszę pokazać gdzie w regulaminie dla ...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ad.  Ban / brak screenów. Proszę pokazać gdzie w regulaminie dla ODD2 znajduje się zakaz gry na software? Jeśli taki zapis widnieję to przepraszam, jeśli nie to zrobię wam odpowiednią reklamę. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1. Absolutny zakaz używania cheatów i wspomagaczy (celownik awp/scout,modele esl oraz wszystko co ułatwia grę) . (Ban na zawsze)"

 

 

 

Granie na sofcie(na sofcie można mieć tylko 16bitów) powoduje, że widać praktycznie wszystko przez smoke, co za tym idzie ułatwia to grę.

 

 

 

Jeszcze jakieś nieścisłości masz?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"1. Absolutny zakaz używania cheatów i wspomagaczy (celownik awp/scout,modele esl oraz wszystko co ułatwia grę) . (Ban na zawsze)"

 

 

 

Granie na sofcie(na sofcie można mieć tylko 16bitów) powoduje, że widać praktycznie wszystko przez smoke, co za tym idzie ułatwia to grę.

 

 

 

Jeszcze jakieś nieścisłości masz?

 

 

Przeczytaj proszę mojego poprzedniego posta z pierwszego tematu:

 

 

 

"Napisano dziś, 15:57

 

 

 

Przecież sobie sam screenów w takim formacie nie zrobiłem. Sprawdz może jak wychodzą ssy przy opcji software i 16 bit. Jak chcesz mogę Ci je edytować, ale chyba jest to zabronione?"

 

 

 

Inaczej mi grafa nie pójdzie a co odnośnie smoke, włącz sobie na w/w ustawieniach i zobaczych czy smoke pomaga czy jeszce bardziej przeszkadza w postaci "kwadrtów".

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czytałeś mój post z tamtego tematu?

 

Wyraźnie Ci napisałem, że jak masz softa, to robi ss w formacie pcx, a grafika ta jest zabroniona, bo zmienia wygląd smoke jak i całej grafiki.

 

Ja nie zmieniam zdania co do bana i ban zostaje.

 

 

albo sam sobie zaprzeczasz:

 

 

"1. Absolutny zakaz używania cheatów i wspomagaczy (celownik awp/scout,modele esl oraz wszystko co ułatwia grę) . (Ban na zawsze)"

 

 

 

Granie na sofcie(na sofcie można mieć tylko 16bitów

) powoduje, że widać praktycznie wszystko przez smoke, co za tym idzie ułatwia to grę.

 

 

 

Jeszcze jakieś nieścisłości masz?

 

 

albo konstrukcja zdania w/w z połączeniem faktów, jest przyczyną mylnych interpretacji.

 

Jeżeli jest tak, jak sądzę, czyli opcja nr dwa to mam dla Ciebie dwie ciekawostki: Pierwsza na sofcie można mieć aż 32 bity. Druga smoke nie jest przezroczysty a "kanciasty" i nie pomaga a przeszkadza. Aczkolwiem śmiem wątpić czy kiedykolwiek to sprawdziłeś, prawda?

 

W dalszym ciągu nie dostałem odnośnika/linka do Regulaminu który zabrania gry na sofcie. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...