Jump to content
Guest

Skarga Na Admina H!GL@NDER##^^

Recommended Posts

 

Nick admina/gracza, który zawinił: H!GL@NDER##^^

 

Dowody: http://multi-head.pl/index.php/topic/83490-szalony-lopez-aim-hahahah-tego-jeszcze-tu-nie-by%C5%82o-po-11-ssach-w-ko%C5%84cu-aim-d/#entry440732

 

Świadkowie: HAHA, nie ma. Powiedzcie mi po co wam świadkowie jak admin zawsze ma racje ;D Żarcik

 

Uzasadnienie: W dowodach chodzi o to że ten admin powinien uzasadnić Swojego bana w tym temacie a tego nie zrobił, a DLACZEGO ?

 

Dlatego że ban z powodem "aimbot" był banem celowym przez tego admina by pozbyć się gracza który GO ZABIJA W CS'ie. A mianowicie robił już mi ss'y i 5 min po moich ss'ach jak wrzucałem napisał że może mi dać bana bez ss'ów jak będzie chciał. Ja wyskakując w grze i zabijając 3 ludzi headshootem w tym tego admina za 11zł sms, dostałem odrazu bana, nawet nie spojrzał na mnie tylko jak padł wlepił bana.

 

I teraz ja słucham jak wy oceniacie i widzicie tą sytuacje ze strony tego admina, czekam na interesujące mnie odpowiedzi naszych użytkowników ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Jeżeli admin nie przedstawi dowodów, do godziny 21.17, wtedy dostajesz UB, a admin za brak wypowiedzi w temacie ostrzeżenie. Poczekaj jeszcze troszkę, takie tematy są zbędne, cierpliwości. :)

 

 

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/83490-szalony-lopez-aim-hahahah-tego-jeszcze-tu-nie-by%C5%82o-po-11-ssach-w-ko%C5%84cu-aim-d/#entry440732

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...