Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ściana na drabinie? Odwołanie.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Smiley.

 

Godzina, data zdarzenia: Kilkanaście minut temu, ok. 17

 

Mapa: zm_zombust

 

STEAM_ID / IP: 77.242.233.138

 

Uzasadnienie: Dostaję bana za to, że rzekomo zarażam przez ścianę, gdy w danej chwili znajduję się na przedostatniej drabince i próbuje dostać się na balkonik. Przede mną znajdowało się na oko 3-4 zombie, więc admin który podjął taką decyzję musiał mnie z kimś pomylić. Nie ukrywam, że zszkował mnie ten ban, a zarazem poirytował, bo obrywam za kogoś. Wiem, że to tylko 30 minut, lecz nie zamierzam siedzieć cicho, gdy ktoś bezkarnie sobie gra. Dlatego też z drugiej strony jest to skarga na admina, dzięki któremu poszedł ten ban, fajnie, że nabijasz sobie w ten sposób statystykę. Liczę na szybkie ub i dodatkowo polecam adminom DOKŁADNIEJ przyglądać się sytuacji, wiem jak łatwo popełnić błąd, bo sam adminowałem przez 2 lata, ale czujność to podstawa.

 

 

 

Pozdrawiam!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten czas kilku adminów było na serwerze, ale nie jestem wstanie dokładniej określić który, gdyż w lewym rogu, ani w konsoli nic nie pisało, a że tylko 30 minut, to nie zdążyłem w AMXBans sprawdzić. Niemniej chodzi tu o gapiostwo/niedokładność admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...