Jump to content
Guest

Pytanko

Recommended Posts

Ktoś niech doradzi co lepiej kupic bo mam 2 pary sluchawek do kupienia.  1. Creative Fatality a 2 . Razerki

Razerki upadly raz dla kumpla i mocowanie sluchawki pekło mu. Ale są głośne i to nawet bardzo. Natomiast jak juz slyszalem od wielu osob  Fatality ma kabel bardzo słabej jakości najczęsciej urywa się "dżek" lub połączenie mikrofonu ze słuchawkami. Fatality natomiast mają dobre bassy. Co polecacie? Chyba wezme Rajzerki. A wiecie czy jest moze mozliwość wymiany kabla w fatalitach? i czy to jest drogi koszt?

Dzień dobry.

Sam używam Fatality.

Kabel jest cienki , ale jest z dobrego materiału.

Każda słuchawka na kabel ma takie "łagodne" punkty jak przy jack-u i innych miejscach gdzie kabel nie jest całością.

Ja mam wieszak przymocowany do stoiska , więc ja nie mam problemów z kablami bo wszystko jest na miejscu. Jest dobry jak i do muzyki , tak samo i gier (w CS-ach kroki są słyszalne wyraziście. Uszy nie bolą po długo godzinnym graniu :)

Mi pasuje :D

Tyle z mojej osoby.

Dziękuję.

Przepraszam za możliwe błędy.

Ze swojego doświadczenia wiem, że nie warto kierować się za bardzo tym, co mówią Ci inni. Zanim zakupiłem Siberie, słyszałem, że są bardzo kruche, pękają itp. A co się okazuje, mam je już 3-4 lata i wiele przeszły a nadal działają perfekcyjnie.

Zależy ile chcesz wydać na słuchawki, bo nie oszukujmy się Fatality są przestarzałe i przereklamowane. Już lepiej zainwestować w Razer.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...