Skocz do zawartości
Gość

Pytanko

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś niech doradzi co lepiej kupic bo mam 2 pary sluchawek do kupienia.  1. Creative Fatality a 2 . Razerki

 

 

 

Razerki upadly raz dla kumpla i mocowanie sluchawki pekło mu. Ale są głośne i to nawet bardzo. Natomiast jak juz slyszalem od wielu osob  Fatality ma kabel bardzo słabej jakości najczęsciej urywa się "dżek" lub połączenie mikrofonu ze słuchawkami. Fatality natomiast mają dobre bassy. Co polecacie? Chyba wezme Rajzerki. A wiecie czy jest moze mozliwość wymiany kabla w fatalitach? i czy to jest drogi koszt?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzień dobry.

Sam używam Fatality.

Kabel jest cienki , ale jest z dobrego materiału.

Każda słuchawka na kabel ma takie "łagodne" punkty jak przy jack-u i innych miejscach gdzie kabel nie jest całością.

Ja mam wieszak przymocowany do stoiska , więc ja nie mam problemów z kablami bo wszystko jest na miejscu. Jest dobry jak i do muzyki , tak samo i gier (w CS-ach kroki są słyszalne wyraziście. Uszy nie bolą po długo godzinnym graniu :)

Mi pasuje :D

 

Tyle z mojej osoby.

 

Dziękuję.

Przepraszam za możliwe błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ze swojego doświadczenia wiem, że nie warto kierować się za bardzo tym, co mówią Ci inni. Zanim zakupiłem Siberie, słyszałem, że są bardzo kruche, pękają itp. A co się okazuje, mam je już 3-4 lata i wiele przeszły a nadal działają perfekcyjnie.

 

Zależy ile chcesz wydać na słuchawki, bo nie oszukujmy się Fatality są przestarzałe i przereklamowane. Już lepiej zainwestować w Razer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...