Skocz do zawartości
OfTheKubix

Siemka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jestem Dawid.

 

Na serwerach uważają mnie za dziecko tzn jestem bardziej nie typowy bo niestety nie m mutacji :(.

 

Do rzeczy. Mam 15 lat, pochodzę z Krakowa interesuje sie Informatyką od niedawna Grafika Redaktorstwem Pisałem w 1gimnie i 6podstawowki gazetke szkolną. Oraz Piłka Nożna co 2tygodnie jeździmy na turnieje. Ogólnie zagraliśmy 13 turniejów. 4 turnieje 1miejsce 6 turniejów 3 miejsce i 3miejsce.

 

Mam doświadczenie w UB Team, Moderator oraz ogarnim MyBb.

 

Gram na Codzie 80K oraz na 45K ale więcej na 80K.

 

Moja ulubioną klasą jest Ninja (1/1 z noża niewidzialnasc na noży) lecz takich umiejętności nie ma na tym serwerze. Na 80K gram Saperem. Moja ulubioną mapa jest De—Mirage De-Inferno i de-westwood-big.

 

W Csa gram od kiedy miałem 10lat. Wytedy były czasy bety, i sie uczyłem grać na słuch, bo mam słuchawki takie że słychać kogoś zoom, kroki dlatego już 4 razy robiono mi asy.

 

Gram w CS:GO CS Source i CS 1.6.

 

 

 

 

Myślę że sie rozpisalem na dość .

 

 

Przepraszam za błędy ortografiiczne lecz jestem na Telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No masz rację ;) Jesteś bardzo nietypowy. Mało kto jest w stanie składając skargę udupić siebie samego :D Dzięki za fajną zabawę ;) Było miło i blalalalala.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć mordo, z tą mutacją to się nie przejmuj! ;) 

 

Jak jesteś ogarniętym graczem, który nie pierdzieli bez tematu i celu to bez lipy! :) 

 

Jeszcze raz witam na forum! :hi:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...