Jump to content
Guest

[UB]Skarga na Ludzie Cygana

Recommended Posts

Data i godzina: przed chwilą

Nick admina/gracza, który zawinił: LudzieCygana

Dowody: http://www42.zippyshare.com/v/24624421/file.html nie wiem co moge jeszcze dać jest jeszcze hltv ale ono nie nagrywa dzwięku chyba

Świadkowie: Cały serwer obecny przy tej sytuacji np. Voofy Przemo Maaajkel i wielu innych

Uzasadnienie: Ten admin to jakaś porażka. Zbanował mnie z powodem Zagłuszasz prowadzącego. Po 1 jeżeli przeszkadza komuś że mówie przez mikrofon jest od tego komenda /mute po 2 gdy prowadzący powtarzał polecenia nie odzywałem sie żeby wszyscy mogli usłyszeć polecenią. To prawda że mówiłem przez mikrofon na 1 poleceniach lekko zagłuszająć ale to nie jest powód zeby banować bez jaj ten ban jest bezpodstawny i bezmyślny wyżej wymieniłem dlaczego. Dlatego prosze o uranie admina.

Byłem przy tej sytuacji i kompletnie nie rozumiem bana.

Po co jest opcja mute, żeby sobie była? Dokładnie, polecenia było słychać, dopiero później Sony krzyczał "bunt".

Skarga słuszna.

Popieram w 100% Sony'ego, ban niesłuszny mówił przez mikro po wydaniu poleceń "budyń, budyń", z tego co wiem jest możliwość mute/ wyłączenia mikrofonu przez ct.

Wiem, że dostane warn'a dzięki <3

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...