Skocz do zawartości
#RELOP

Miasto 44 - Recenzja, czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]MIASTO 44

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Film bardzo długo wyczekiwany przez polską publiczność![/align]

 

[align=center]Dzisiaj postaram Wam się przybliżyć film pt. "Miasto 44".[/align]

 

[align=center]Co mogę powiedzieć o tym filmie? Zapraszam do krótkiej lektury.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

 

 Świetna obsada, prawdziwa Warszawa z 1944 roku. Głównym bohaterem filmu jest Stefan pracujący w firmie   Wedla, w którego wciela się Józef Pawłowski. Pomaga przy wychowywaniu swojego młodszego brata, robi mu za  ojca, którego mu tak brakuje. Jego matka jest bardzo nadopiekuńcza, ale to normalne.  Stefan za sprawą sąsiadki - Kamy, dołącza do Armii Krajowej i tu zaczyna się walka o Polskę. Film trzyma w  napięciu, wykorzystane w filmie zostały m.in. takie utwory jak "Dzwiny jest ten świat" Czesława Niemena ale także  dubstep Skrillex'a. Dla fanów romantyzmu jest kopulacja w slow motion z dubstepem w tle. Jednym z niewielu minusów są efekty specjalne ognia, które czasami wyglądają gorzej niż HE w CS 1.6. W skali 1 do 10 daje temu filmowi 9.

 

                                                        

 

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem na tym filmie w kinie jest mega, warty obejrzenia, akcja czasami zabiera dech w piersi. Trochę  tam nie pamiętam bo bylem zajęty troche hehe ]:-> 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu napisałeś recenzje w off topic? Polecam wszystkim ten film, warty obejrzenia w 100% nie pożałujecie. Byłam na nim 2 razy w kinie. Niesamowite emocje, sceny, które łapią za serce. Nie widziałam dawno takiego filmu, który tak by mi się spodobał, szczególnie historyczny. Zaczęłam interesować się dzięki niemu historią Polski :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...