Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Ogarnijcie problem z niezapisywanymi screenshotami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóz jakoż iż nie tylko ja mam ten sam problem z ssami, chcialem powiedziec kilka slow prawdy:


Może wam ciężko jest do waszych bań sobie wtłuc, ze screenshoty z rozszerzeniem typu tga nie u wszystkich sa robione w folderze.

Tak samo ja dostałem bana, lecz ssów nie ma w folderze, mógłbym sobie rece poucinać jesli klamie, inne osoby maja ten sam problem.

Nikt nikogo nie robi w uja, tylko taka jest prawda.

Jeśli jesteście kumaci, to porobcie ssy mi jeszcze raz w programie team viever i sami sprawdzcie folder z csem nic w nim pewnie nie bedzie znowu.

Ssy w formacie tym, nie zapisuja sie u wszystkich w folderach.

Dokładnie bedac na waszym miejscu myslalbym podobnie o tych ktorzy nie wstawili tych ssow tlumaczac sie itp...liczac na ub....

Jednak sprawa nie jest tylko od tak u mnie przypadkiem tylko powtarzajaca sie u was, akurat na waszej sieci serverow, gdzie ssy sa robione w takim formacie.

Nie spodziewam sie pozytywnego rozpatrzenia tego tematu, ale może da wam troche do zrozumienia, aby zmienić format screenow.

Ku pokrzepieniu serc graczy nieslusznie dostajacych bana, pozdrawia Sutter Kain - niesprawiedliwie zbanowany.

 
 
 
PS:
kolega ktory gral ramie w ramie ze mna na tym serverze mi napisal:
,,wychujali mnie tak samo jak Ciebie, każą wstawić ssy a w cstrike nic nie ma... znam ten bol.''
 
i nie jest on jedynym ktory niesprawiedliwie zostal usuniety z gry...
 
PS 2:

NIKT NIE PROBUJE was  ROBIC W UJ TYLKO TAKA JEST PRAWDA

Jakbym mial wh odpalone to po co mialbym sie tu zalic na tym forum? na ssach mialbym wh pokazane, ale jest inny problem ze tych ssow nie ma, a gralem czysto i boli mnie fakt ze musze z takiego powodu niesprawiedliwego sie pozegnac z tym serverem na ktorym ponad 60h przegralem... bedac rank 2!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiedzę że grasz na platformie non steam to może być przyczyna z którego powodu nie zapisują Ci się screeny ewentualnie możesz mieć csa na dysku c zainstalowanego lub całe Combo. A jeżeli chodzi o nie zapisywanie się screenów z powodu danej wersji csa (sam osobiście ściągnąłem kiedyś nsa na którym nie zapisywały się ssy) . Pomyśl chociaż przez chwilę gdyby to była kwestia formatu nie zapisywało by nikomu ani NS ani steam, a na steamie nie słyszałem o przypadku w którym ssy by się nie zapisały więc to oczywiste że to kwestia platformy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"A jeżeli chodzi o nie zapisywanie się screenów z powodu danej wersji csa (sam osobiście ściągnąłem kiedyś nsa na którym nie zapisywały się ssy)" Po prostu nie niektóre NS-y tak mają że nie zapisują się screeny. Jak Ci zależy na grze zrób 100 reklam czy tam kup, ściągnij nowego nsa i poproś admina żeby Ci zrobił screeny testowe i nie będziesz miał więcej takiego problemu. Pozdrawiam . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...