Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]spadochron

Rekomendowane odpowiedzi

no tak ale przydaje sie czasami :) wyobraz sobie że masz 2 hp gonią cię w 4 a ty skaczesz z gali żeby do trupa dolnego wbiec i nie wskakujesz na skrzynke spadasz giniesz :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

no tak ale przydaje sie czasami :) wyobraz sobie że masz 2 hp gonią cię w 4 a ty skaczesz z gali żeby do trupa dolnego wbiec i nie wskakujesz na skrzynke spadasz giniesz :P

 

 

No w sumie troche racji masz :D przykro jest tak zginąć przez bład xD

 

Spadochron to rozwiązanie dosyć dobre :P ale zobacz też na to z drugiej strony :D

 

 

 

Na DM jest nie potrzebny bo jest to serwer typowy dla nauki i zabawy xD

 

 

 

Plugin może obciążać serwer i nie współgrać z innymi plikami  ( sam na swoich serwerach miałem z tym problemy, wgrywałem kilka typów spadochronu i po kilku dniach gdy wbiłem na strone pukawki, to pokazywało że spadochron crashuje serwer ) :P a odkąd gram na DM, to jesteś pierwszą osobą która skarży się na brak spadochronu :P Teraz go nie ma i wszyscy sobie radzą :D

 

Więc co do pomysłu to jestem na NIE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taki temat był poruszany. Nie będzie spadochronu, nie potrzebny jest ko9lejny plugin który tylko zaśmieca i takich już dobrze obciążony serwer.

 

 

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...