Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]UB -.-

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick podczas gry: DamianEx

 

Godzina, data zdarzenia:14.00

 

Mapa:de_westwood

 

STEAM_ID / IP: 89.74.177.136

 

Uzasadnienie: Właśnie wszedłem na serwer i ponownego bana dostałem... Aż zacytuje powód. Nawet nie zdążyłem mu wytłumaczyć sytuacji która zaszła.

 

 

 

[AMXBans] Powod : ' WYPIERDALAJ ' ~ Black

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie miałem pojęcia że mam aktywnego bana.. Po prostu wszedłem na serwer i dostałem bana za "Aktywny", później napisałem odwołanie, dostałem UB i znów ban.

 

 

 

Btw. Nie mam możliwości zmiany ip.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za 1 razem gdy wszedłeś do gry miałeś odpalonego aima + wh. Wszedłem na specta w celu nagrania demka, po czym ty natychmiastowo uciekłeś z servera, moja decyzja była prosta -> ucieczka od ss = perm. Za 2 razem wbiłes bez odwołania / prośby o ub, o co jeszcze pytałem dixoneta czy cos takiego pojawiło się na forum, okazało się, że nie, więc dostałeś za wchodzenie na aktywynym, za 3 razem była to już tylko formalność, tyle ode mnie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aim + Wh ? Nie możliwe. Tego 3 bana rozumiem, rozpędziłeś się, lecz zauważ że jest inne ip. Ktoś Mi się włamał na nick i zasiał chaos...  

 

 

 

Zmiennego ip nie mam, jakbym miał to bym wchodził dalej..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widzę powodu dla którego ktoś miałby Ci się specjalnie włamywać na konto / brak dużego lv / brak monet / brak klas premium. Wszystko to idzie na Twoją niekorzyść . Poza tym, jak mamy ustalić, czy nie masz możliwości zmiany ip..?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DamianEx, próbujesz zrobić z nas durniów? Mam ci pokazać twój zmienny zakres IP? 

 

 

 

Ban o godzinie 9, adres IP: 89.74.117.57.

 

Ban o godzinie 11, adres IP: 89.74.177.136.

 

 

 

BlackShadow, przeczytaj jeden z tematów  w ukrytym dziale adminowskim.

 

 

 

Strajk, ręce mi po raz kolejny opadły...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...