Jump to content
Lysy*

Skarga

Recommended Posts

Admin DobrePlejsy niedosc ze wbija raz na tydzien to jeszcze wbił teraz i bez dowodów zbanował mnie za jakies fk  bo prowadzący powiedzial ze kto sie ociąga ginie Galio sie ociągał to go zabilem potem wbil Plejs i zbanowal mnie bezpodstawnie i bez dowodów wiec prosze o usunięcie mu admina w sumie nie tylko Galio w regulaminie pisze jasno i wyraznie wszystkie polecenia wykonujemy jak najszybsza drogą więc zabijałem tych co sie do tego niedostosowali i twierdzili ze mam fk

 

 

Link to comment
Share on other sites


Cześć

 

"Galio w regulaminie pisze jasno i wyraznie wszystkie polecenia wykonujemy jak najszybsza drogą więc zabijałem tych co sie do tego niedostosowali i twierdzili ze mam fk" chodzi też o to że zabijałeś go bez podstawnie na bezruchu na którym się nie ruszał.. Pisało mi chyba z 4,5 graczy że masz na nich fk wiec mam świadków że nie jest ban bez podstawy. Chciałem to sprawdzić także na HLTV ale nie ma tam żadnych demek więc posłużyłem się zeznaniami graczy.

 

A tutaj dowody:

 

1. Zrobiłem głosowanie i każdy zagłosował że miałeś fk (niżej jpg)

 

2. Pytałem się tych graczy co częściej grają na serwerze czy masz mass fk i tez mi piszą że masz

 

Tutaj załącze jpg:

 

Link to comment
Share on other sites


Po co ta kłutnia? Jeśli gracz zrobił fk ale prowadząc normalnie a nie że wbił do CT i sobie po prostu wybił 10 to można go upomnieć i wytłumaczyć co zrobił źle albo wywalić z CT na tą mapę. Ban Moim zdaniem przesadzony.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Stoję na bezruchu do odw. i się nie ruszam a on mi łeb... I twierdzi że się ruszałem...,Idę bo prowadzący powiedział idziecie(kto biegnie kuca ginie) i o on mnie zabił bo szedłem obok broni i ded za co ????(nie moja wina że zostawił tam broń).

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...