Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]PODANIE piONti GDz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: piONti GDz

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): Hmm.. z jakies 6-7 lat temu sie zaczeło :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10 napewno nie, bo malo kto ogarnia perfekcyjnie, ale 9 moze byc ;)

Staż w CS-sie: Bedzie gdzies z 8 moze i 9 lat z przerwami.

Steam ID: STEAM_0:0:49913791

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/piONti%20GDz/80.72.43.106:27027/

Dlaczego TY .!: Mysle ze mozna dac szanse mi jak i kazdemu ;) Czesto wchodze rano na serwer i w godzinach wieczornych, oraz nocnych. Szkole mam tylko w piatki i soboty wiec zawsze mozna pomoc :) Admina ogarniam, bo nalezalem tez do jednej serwerowni na ktorej bylem od poczatku. Nie bede robil reklamy i podawal na jakiej, zreszta tak upadla, bo wykupili domene. Czesto zdaza sie sytuacja gdzie brakuje admina na serwerze poniewaz jest w szkole czy tam w pracy. Jak wspomnialem wyzej ja ten czas zawsze mam;) Postaram sie reklamowac serwer jak sie da, bo naprawde graja tu dobre osoby i panuje atmosfera, ale jak widze czita to mnie szlak trafia. Mikrofon posiadam tak, ze zawsze mozna sie dogadac i pouczyc ;)

 

Jesli chodzi o kase to jestem w stanie pomoc, bo jak narazie fundusze na to pozwalaja. Wiem wiem zaraz ktos napisze odnosnie forum itp. To jest tylko forum, a w glupi sposob nie bede nabijal postow, bo nie o to tu chodzi. Wystarczy ze wejde ogarne itp

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zalezy od dnia co robie. Mysle ze jakies 4 godziny dziennie jak i moze wiecej beda ;)

Kontakt: [email protected] jesli chodzi  o telefon to tez moge podac bez problemu :)

 

 

 

Dzieki z gory za czytanie tego :) 

 

Pozdrawiam piONti GDz 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...