Skocz do zawartości
Karina ^^

Skarga zakrecony regulamin :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 23;18 czy jakos tak

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Zakrecony

 

Dowody: ---

 

Świadkowie: --

 

Uzasadnienie: Bedąc dziś na serwerze dowiedzialam się, że nie kazdy stosuje sie do regulaminu. Dowiedzialam się też, ze jeden admin tworzy sobie regulamin (nie wazne kto) wiec napisalam do Zakreconego z zapytaniem " Czy jezeli wiezniowie nie wyjda z cel do 5;00 to maja fd?" dla mnie to dziwne, poniewaz CT prowadzi normalnie ale ludzie są nieznośni i powiedzmy ogarnie ich jakos o 6;30. Da jakas szybka zabawe i nagle gdy 2/5 wiezni nie zyje a czas dochodzi do 5;00 oni maja FD. Wracając do odpowiedzi wyzej wymienionego admina/opiekuna zakreconego, on odpowiedzial " jak CT nie wyprowadzi z celi do 5:00 to FD".

 

Patrzałam na regulamin i widnieją takie dwa pkt:

 

7. Jeżeli prowadzący nie otworzy do 7:00 cel, jest wtedy FD. 

 

10. Prowadzący może przetrzymywać więźniów w celach maksymalnie do 5:00. [upomnienie->kick]

 

Jednak w pkt 10 nie ma napisanego, ze gdy minie ten czas wiezniowie maja dzien wolny.

 

Próbowalam z nim wytlumaczyc, ze nie ma takiego czegos w regulaminie a on odwolal sie na pkt 20:

 

20. W razie przewinień nieuwzględnionych regulaminem, kara przyznawana jest wedle uznania Admina i adekwatna do popełnionego czynu.

 

Ale ten pkt nie jest odpowiedzia na punkt 10 ;)

 

 

 

Więc moim zdaniem, jak Zakrecony tworzy regulamin, to niech go tez opisze by nie bylo niedogodnien.

 

 

 

 

 

 

 

Ps przepraszam za uzycie koloru czerwonego, jednak kopiowalam to z regulaminu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawsze tak było że jeżeli ct'ek nie wyprowadzi więźniów z celi to jest free day, owszem nie ma wszystkiego w regulaminie ale jest przecież punkt: 20. W razie przewinień nieuwzględnionych regulaminem, kara przyznawana jest wedle uznania Admina i adekwatna do popełnionego czynu. tzn że jeżeli admin uzna że tak jest to tak jest. Więc nie wiem z czym masz problem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli jak mialam admina i np bym powiedziala, ze przez cala mape ma byc wojna gangow to tez sie ma tego sluchac kazdy? bledne myslenie.

 

 

 

 

@edit

 

Ale problem ktory wystapil znajduje sie w regulaminie, ale nie ma koncowki ktora sobie gdzies tam wymysliliscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@ZAAAKRECONY: Twoja wymówka jest: "zawsze tak było" - Przypomnę Ci akcje na fd w zajmowaniu jakiegoś pomieszczenia, sam nie wiedziałeś jak jest dopiero jak heaven i kolekcjoner, mi wytłumaczyli ze taka zasada panuje na serwerze, i także nie istnieje w regulaminie, lecz jak Ciebie pytałem na pw to mi odpowiedziałeś całkowicie co innego niż po rozmowie, sam nie znasz zasad panujących na serwerze. Przypomnę moje ostatnie prowadzenie nie zrozumiałaś łatwych poleceń i się zemną kłóciłeś ,ze jest inaczej gdy 2,3,4 nie pamiętam  dokładnie Ci mówili ,ze jest inaczej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie znam zasad? Wez sie czlowieku ogarnij, skad mozesz cokolwiek widziec jak nawet juz nie grasz na serwie, wszystko co piszesz na moj temat to jakies brednie i wymysly wyssane z palca, a wszytko to zeby tylko mi dopiec, nie wiem czy ty to robisz z zazdrosci czy z tam tez innego powodu ale ogarnij sie bo z swoim zachowaniem daleko nie zajdziesz. Dodam jeszcze ze jak bym nie znal regulaminu to bym nie zostal opiekunem, ale jezeli tak jest to mnie zdegradujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zakrtęcony proszę Cię... Daruj sobie...

 

Czego ludzie nie grają na serwie? Dzięki Twojej ekipa która wszystko popsuła.

 

Taka jest prawda, wlasnie oni zepsuli relację między ludźmi.

 

Jesteś za to tak samo odpowiedzialny jak każdy z nich... Zwłaszcza, że jesteś OP!

 

Troche się pospieszyliśmy, bo zapomnieliśmy, że to JB... Więc punkt 20 znika z Waszego regulaminu...

 

Skarge zamykam, a Ty weź się za siebie i ten serwer, bo przy takim postępowaniu padnie szybciej niż Ci się wydaje...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...