Skocz do zawartości
TPS Trawa Pali Stresy

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie o ADMINA [TPS] Trawa Pali Stresy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jestem na NEUTRAL, niby jesteś ogarniętym i aktywnym graczem, ale z tego co pamiętam to za mojego adminowania nie panowałes nad emocjami (pare tygodni mnie nie było na serwie, może się coś zmieniło) daj się poznać z lepszej strony, a będę na Tak;)

 

 

Trochę się poprawiłem, a na pewno aktywność na serverze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o kulturę to się poprawiła i nie widziałem aby łamał regulamin przez ten okres czasu jak gram...

 

Minęło 5 dni od złożenia podania i nie ma werdyktu pasuje to dokończyć..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To zacznij grać na Steamie na serwerze, bo pisać: mam steam, to może sobie każdy. A nic do Ciebie nie mam, ale posiadanie STEAM to warunek konieczny na admina, więc sorry, ale go nie spełniasz.

 

 

No dobra, ale jakbym nie miał steam to bym nie pisał podania bo i tak by wyszło wszystko na jaw, więc po co miałbym kłamać :) Jak chcesz mogę Cię zaprosić lub ty mnie ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaprosisz mnie przez komunikator Steam, a to każdy może sobie ściągnąć za free :)  Mieć komunikator Steam, a mieć gry na Steam to dwie różne rzeczy. Zacznij grać na Steamie na serwerze COD 200, na którego składasz admina a masz moje pełne tak :) Bo jak na razie to sprawdzałem Cię w konsoli przynajmniej 20 razy i za każdym razem grałeś NON steam :)

 

Nigdy w żadnym podaniu nie wypowiedziałem się na nie i teraz też bym tego nie zrobił, ale jeśli kolega, którego nigdy na serwerze nie widziałem na Steam (a sprawdzałem wielokrotnie) składa podanie o admina to coś mi tu nie gra.

 

Tak czy inaczej utniesz wszystkie spekulacje jak zaczniesz grać Steam na cod200. Tylko tyle, pozdro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Neutral. Nigdy cię nie widziałem w cs na Steam ;/ Jeżeli ci nie działa Cs na Steam to wychodzi na to że nie spełniasz wymagań. Ale i tak Admina dostaje się na Steam ID :/ Na NS i tak chyba nie będzie ci działał Admin :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nigdy nie widziałem Cię na Steam a przecież to podstawa.

 

 

 

Jestem na NIE.

 

 

Właśnie siedzę na tym steamie i patrzę tego Cs'a i nwm czy nie bd musiał nowego kupić :/, bo jakiś tydzień temu aktualizował się Steam i od tamtej pory coś się wali jak chce włączyć Cs'a na Steam to wychodzi błąd, a jak się już włączy to pisze, że jestem NonSteam. Wkurzyłem się -,-. To narazie chyba mogę sobie pomarzyć o adminie xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie na NIE widuję cię często na serwerze ale to nic nie znaczy dostajesz często bany ogólnie za ping ale też za inne drobiazgi jak skan przed 7 sekundami na eldo mówi ci to coś nie znasz regulaminu dla mnie nie poradziłbyś sobie w roli admina To jest moje zdanie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral. 

 

+Godziny

 

+Steam

 

- Bany za ping, Skany przed 7 sek, źle postawione sg, etc.

 

A no i bym zapomniała, zabijanie na konspirancie z lewego nożem. c:

 

 Powodzenia!:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Neutral spelniasz wymagania ale malo na steam grasz i duzo razu  bany za ping miales.

 

 

No dobra, ale co ja na to poradzę ? Może mam jeszcze  internet lepszy kupić ? -,- Szkoda, że jak gram na innych servach to ping po 30 i mniej, a tu wejdę i ping 90 i więcej więc nie wiem jak na to zaradzić. I ostatniego bana to może 2 tyg. temu dostałem :), ale ok .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...