Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Admin Lazar Zombie MOD

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 19: 20 okolo

Nick admina/gracza, który zawinił: Lazar

 

Dowody: jakie moga byc, normalne slowa i to jak bylo

 

Świadkowie : alcarion

 

Uzasadnienie: Siemka dzisiaj dostałem bana od Admina Lazar na serwie diablo mod za to ze jak zaraziłem chwile wczesniej gracza w kampie i sprawdzałem cala kampe i jak wychodziłem napotkałem go wbiegajacego do kampy i dostałem bana za to ?? i za pewne jeszcze on sam sie odrodził jako human.

 

 

 

Nie wiem kto teraz dostaje adminów,

 

i Poza tym widziałem jak był zombi nie wbił do zadnej kampy przez 3 min i dalej miał zero deadów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Radziłbym zastosować wzór. To nie jest żaden "diablo" mod tylko zombie mod.

 

Odnośnie mojego admina to chyba jest jakiś znak, że go mam, prawda? Wg mnie jak go dostałem, to część graczy uważa, że jednak cele wykonuję.

 

Odnośnie tej akcji to widziałem sam. Zaraziłeś jedną osobę, która po chwili wyszła z kampy i czekałem kiedy Ty wyjdziesz. Jednak tak się nie stało. Z początku pomyślałem, że jesteś afk/wyszedłeś z serwa. Z tego powodu wbiłem do owej kampy i zostałem zarażony przez Cb. Do tego patrzyłem się co Ty chcesz zrobić. Zamiast wyjść z tej kryjówki to wręcz przeciwnie -> próbowałeś zostać tam jeszcze jakiś czas.

 

Ban jest słuszny, do tego radziłbym przeczytać regulamin.

 

Pozdrawiam, Marcin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sytuacji tej nie widzialam wiec duzo na ten temat nie moge powiedziec..

 

Natomiast jezeli chodzi o admina to wykonuje cele, zreszta to gracze wybieraja admina i jakby nic nie robil to by nie dostal :) do tej pory nie bylo na niego zadnych skarg.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...