Jump to content
Guest

[ZAMKNIĘTY]Skarga na rusherek ;>

Recommended Posts

Data i godzina: Przed chwilą

 

Nick admina/gracza, który zawinił: rusherek ;>

 

Dowody: Cały serwer to poświadczy + inni admini pewnie też między innymi PiNo, bo był na serwerze

 

Świadkowie: Cały serwer no i admini inni też byli no i hltv jeżeli wgl było i nagrywa głos

 

Uzasadnienie: A więc. Gracz deLL był w CT no i coś tam się sprzeczał z rusherkiem. Gdy deLL dostał bana to rusherek zaczął wymądrzać się przez admin voice, co mnie wkurzało bo prowadziłem, więc mówię: Zamknij się już. On mnie zastraszył, że jeszcze raz takie coś to ... więc powiedziałem znowu Zamknij się, bo chciałem prowadzić. Za chwilę wyleciałem z banem na 30 minut kultura. Toż to paranoja. Admin wylosowany w płatkach... Non stop coś za przeproszeniem pierdoli na tym admin voice, struga kozaka ( bo ma jakąś władzę ) a tak to cichutki był za pewne jak nie miał admina. Po otrzymaniu admina, gracz ten zaczął cwaniakować i udawać pana. Proszę o ukaranie tego admina.

 

 

Link to comment
Share on other sites


no to tak, już miałem zamieszki z toba wczoraj, zagluszales prowadzącego, ja tylko upominałem della z kultura, a Ty do mnie "zamknij się" powiedziałem, jeszcze raz tak powiedz, ostrzezen miałeś już mnóstwo.

 

Link to comment
Share on other sites


Potwierdzam wszystko admin rusherek to jakaś paranoja spamuje na [email protected] i przeszkadza w prowadzeniu bo zawsze ma coś do powiedzenia przez admin voice naduzywa go cały czas. Dlatego prosze o sprawdzenie hltv. Co to jest za odzywanie sie do innego gracza?(że jeszcze raz takie coś to ...) Jak miał zareagować skoro nie pozwolił mu prowadzić bo szanowny pan rusherek miał coś do powiedzenia. A co do tych sytuacji co wymieniłeś to kogo to obchodzi? Skarga dotyczy ciebie i obecnej sytuacji więc nie wiem po co podajesz jakieś inne przykłady

 

 

Link to comment
Share on other sites


Ty tak serio czy udajesz ? Mnóstwo ostrzeżeń ? Weź wyjdź na świeże powietrze i przemyśl co piszesz. Powiedziałem Ci abyś się w końcu zamknął, bo non stop coś pier#olisz przez ten admin voice, a ja chciałem prowadzić. No ale lepiej strugać kozaka, bo ma się admina, nie ? ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Bo pier#olisz cały czas, nic nigdy konkretnego nie powiedziałeś, tylko sobie z kolegami przez admin voica rozmawiasz. Nie słyszałem jeszcze aby innymi admini łącznie tyle gadali przez tego admin voice co Ty ... ADMIN VOICE JEST DO UPOMNIEŃ/ WYJAŚNIENIA FK/ OMÓWIENIA JAKIEJŚ KŁÓTNI MIĘDZY GRACZAMi.

Link to comment
Share on other sites


Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia lub skargi co do pracy adminów to uprzejmie proszę o dowody. Brak dowodów= brak kary dla admina. Co do bana to być może admin chciał coś wytłumaczyć a komentarzem "zamknij się" zasłużyłeś na nagrodę. Sprawa wyjaśniona, zamykam. 

 

 

Link to comment
Share on other sites


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...