Skocz do zawartości
Gość

[UB] "celownik w awp"

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: celownik w awp

Godzina: 13:51

Mapa: dust2

Steam:  STEAM_0:0:28050885

Uzasadnienie: Uprzejmie proszę admina "Jagla" o uzasadnienie mi na jakiej podstawie ocenił iż mam ów "awp script".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko sie nie zapisało ale spokojnie można zobaczyć na HLTV widać to pieknie nie jestem w stanie rozpisać w ktorych momentach ponieważ nie moge pobrać hltv. Ale to widać na kazdej jego akcji praktycznie. Najlepiej to mozna zobaczyc w ostaniej rundzie gry jak czai sie z awp w oknie na B 

 

 

de_dust2

 

05-10-2014 13:44

 

8.7 MB 

 

to jest to HLTV przepraszam ze nie moge tego rospisac ale nie moge popbrac hltv nie mam pojecia dlaczego

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Demko sie nie zapisało ale spokojnie można zobaczyć na HLTV widać to pieknie nie jestem w stanie rozpisać w ktorych momentach ponieważ nie moge pobrać hltv. Ale to widać na kazdej jego akcji praktycznie. Najlepiej to mozna zobaczyc w ostaniej rundzie gry jak czai sie z awp w oknie na B 

 

de_dust2 05-10-2014 13:44

8.7 MB 

 

to jest to HLTV przepraszam ze nie moge tego rospisac ale nie moge popbrac hltv nie mam pojecia dlaczego

 

 

Czyli mi nie pokażesz tego HLTV, ta?

 

PS. Świetna ortografia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...