Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]ReActive ! WH ! Movie !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przedstawić wam czitera która grywa na waszym serverze, pisałem do Admina na U@ że ReActive ma wh, admin mi odpisał ze jest czysty, a ja mówie okej zrobie film z jego zachowaniem na serverze moja opinie niestety była dobra, a Admin olał moją sprawę więc demko HLTV jest do ściągnięcia z waszej strony dnia 4.10.2014 godzina 23:43 tam na HLTV macie dzwięk tutaj go nie ma... 

 

 

 

SID jest podany w demie, prosiłbym aby ktoś zrobił porządek na serverze, głupie SS dużo pracy nie zajmują a na serio ktoś ładnie sobie smiga na wh a admin ma to w du... :(((( Pozdrawiam 

 

 

 

1) Resp TT patrzy w ścianę gdzie przeciwnik

 

2) Trupa z MP5 za szybko szczela 

 

3) Środek, pierwsze szczały pomyłka przez sciane za zielona skrzynkę, potem się skapł że jednak nie ta ściana ;) 

 

4) Środek z długiej, widzi kolesia z AWP na środku ładnie go skanuje lecz nie wyskakuje bo boi się ze go zabije, wiec posłał kolegi z team'u :) a potem go obserwuje cały czas gdzie jest jego pozycja nie patrząc wgl na respa tt bo już pewnie wczesnij resp zeskanował 

 

5) Zaś długa Anarchia HS wyczekany, ale potem skanowanie ściany jak przed anarchią :) 

 

6) Bardzo ładna buła jedną pestką i wymierzone od samego początku :) 

 

7) Wychodzi z b, patrzy na długą nikogo nie widzi, ale już mierzy przez skrzynki no cóż moc WH :) 

 

8) ósma akcja należy do bogów nie dośc ładnie patrzy, ale HS przez skrzynkę wymierzony nio nio gratulacje ;) chyba nie chciał oddać fraga kumplowi obok :) 

 

9) Wyjście z Anarchi i patrzenie na respa dokładnie na terroryste przez sciane jak by chciał by zawalił mu hs... 

 

 

 

Jeśli się myle to sorry, ale tutaj jest 101% że koleś ciśnie na wspomagaczach ;)) Pozdrawiam 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]Fajnie, spoczko.[/align]

 

[align=center]Spamowałeś cały czas, a gdy ja go oglądałam nie wydawał się być podejrzany, bo albo przeciwnika można było zauważyć, albo słychać.[/align]

 

[align=center]Nie będę robić ss'ów gdy, obserwuje gracza i nie widzę nic podejrzanego.[/align]

 

[align=center]Cały czas pisałeś ze włacza i wyłacza wh, a przecież nie będę siedziec całej mapy na spect i czekać, aż właczy wh.[/align]

 

[align=center]Za każdym razem gdy pisałeś na u@ oglądałam i nie widziałam, żadnych dziwnych akcji, jakby nie fart chciał, żeby wyłączył..[/align]

 

[align=center]Obserwowałam Go nie raz i nie dwa i nic nie widziałam.[/align]

 

[align=center]I nie pisz, że admin ma to w dupie i olewa, bo nie jest do miłe zwłaszcza, gdy admin ma swoją racje i stara się dogodzić wszystkim graczom :)[/align]

 

[align=center]Jest dział "zgłoś cheatera" , żaden problem.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Spalony :)

 

 

 

 

 

Mika sie nie znamy i nie chce cie pouczac :] ale jak ktos jest spalony siedzisz i czekasz nawet cala mape ;] Po to masz wladze :P

 

 

 

 

 

 

 

 

Amen ! :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...