Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga nasu

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 01-10-2014r. godz. koło 23

 

Nick admina/gracza, który zawinił: nasu

 

Dowody: jeśli chodzi o dowody to proszę obejrzeć demko , miałem je wrzucić jako zgłoś cheatera ale przyda się jako dowód w skardze . http://www9.zippyshare.com/v/20547471/file.html

 

Świadkowie: brak

 

Uzasadnienie: Otóż zaczynając od początku zauważyłem , że gracz podejrzanie gra pierwsze co zrobiłem napisałem do admina na steam tym adminem była Ania ;) , do której zwróciłem się z prośba o sprawdzenie gracza niestety nie mogła wejść na serwer . Pozostał nasu , któremu około 3x zgłaszałem na U@ żeby sprawdził gracza ale ten grał . Powinien raczej przejść na spekta i obserwować gracza i w odpowiednim momencie zrobić mu screeny . Admin nie reagował więc postanowiłem nagrać demko , międzyczasie podczas nagrywania informowałem admina na u@ żeby zrobił screeny bo gracz był odpalony co widać w załączonym demku , niby się ukrywał ale wh posiadał za dużo mierzył po ścianach i ewidentnie wyczekiwał na ofiarę :) . Jedną z akcji na potwierdzenie tego że gracz posiadał wh jest akcja przy bramie na B wychylił i zabił ziomka siedzącego za skrzynką na respie CT. Między czasie wysyłałem nadal informacje o cheaterze na U@ ale admin nadal nie reagował nie wszedł na spekta i nie zobaczył go , za którymś razem napisałem "czy dzisiaj zrobi mu te screeny" i w pewnym momęcie nastał ten historyczny moment i gracz otrzymał screeny  i po kilkunastu minutach zrobił mu ssy. To jest karygodne zachowanie admina on o zgłoszeniu o cheat powinien wejść na spekta i obserwować gracza jeżeli stwierdziłby że nic nie ma wróciłby dalej do gry ale ten najwidoczniej olewał ten fakt i grał sobie w najlepsze :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...