Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zaproponować żeby na serwerze zrobić coś takiego gdy naprzykład w nocy jest mało osób poniżej 10 żeby mapa automatycznie lub też przez vote  zmieniała sie na małą mape naprzykład fy_pool_day . Poneważ gdy gra sie w  nocy a jest mało osób na serwerze to wtedy tylko ganianka jest..

 

Myślę że pozytywnie rozpatrzycie moją propozycje. Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie może zostać tak jak jest :) Respawny są w takich miejscach, że każdy ogarnia gdzie się gracz zrespi i nie problem zasadzić mu głowę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To jest serwer dd2+DM i nie ma sensu nic zmieniać i zapychać serwer jakimiś pluginami. Jeżeli chcesz sobie pograć na mniejszych mapkach to znajdź inny serwer :)

 

 

Fakt faktem, lecz wystarczy wrzucić mniejszą mapę DD2 i nadal masz DD2+DM :) A tak to latają po mapie, albo bóg wie jakiś się schowa i będą go szukać jak w "ganianym". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem za tym.Ja będę używał z głową nie wiem jak reszta :P

 

 

 

Z głową to pokazałeś wczoraj :) przy prawie full serwie wrzucająć de_train, a po chwili stwierdzająć, że to była pomyłka :) Mi osobiście to nie przeszkadzało, ale patrząc na reakcje ludzi na serwie to zostawia do myślenia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie można dać np.dd2_2x2. Serwer nadal będzie dd2+dm a grać będzie się lepiej i szybciej ;) Dodać flagę adminom żeby mogli zmieniać na małą gdy na serwie bd mnie niż np.10 osób ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...