Skocz do zawartości
! Elader ~ Criistal ~

Sety DJ Criistal > Dyskusję > Pozdro itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ten temat powstał by porozmawiać o moich nagrywanych setach, o waszych propozycjach muzycznych do seta w klimacie Electro-House i Club/Dance & Techno/Electro oraz możecie pisać o pozdro które będą wymawiane przez ze mnie podczas audycji, przeważnie nagrywam audycje ( SET ) z moim "VOKALEM" więc chęć dostania pozdrowienia mile widziane.

 

 

 

Oczywiście, dyskusję mogą się toczyć o błędach o całokształcie seta, każda opinia będzie mile widziana : ) do tematu zapraszam ludzi co lubią te dwa klimaty by wiedzieli o czym piszą : ) 

 

Już za niedługo będę nagrywał kolejnego seta, lecz czekam na Intro i wstawki, oczywiście je również umieszczę do oceny :)

 

 

 

Na pierwszy ogień, pójdzie mój starszy SET który porównacie z tym nadchodzącym :)

 

 

 

[align=center]Nazwa: DJ Criistal - Live Mix # 3[/align]

 

[align=center]Długość: 1:20:26[/align]

 

[align=center]Link: http://www57.zippyshare.com/v/21416843/file.html[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]29n798h.png[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to ode mnie tak:

 

set mi się podoba (pomimo tego, że nie lubię słuchać setów, które trwają powyżej godziny). Muzyka jaką lubię, w secie same dobre kawałki.

 

Technicznie jest dobrze, praktycznie nie mam do czego się przyczepić.

 

Jedyne co mi się nie podoba (a wręcz musisz tego przestać!!!) to te skrecze w przejściach... naprawdę psują wszystko

 

No i mikrofon - są momenty, w których ledwo słychać co mówisz - głośniej! :D

 

Ale set na duży plus!

 

Myślę, że moja opinia się przyda ;)

 

 

 

A może sam wrzucę jakiegoś mixa do oceny...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No to ode mnie tak:

 

set mi się podoba (pomimo tego, że nie lubię słuchać setów, które trwają powyżej godziny). Muzyka jaką lubię, w secie same dobre kawałki.

 

Technicznie jest dobrze, praktycznie nie mam do czego się przyczepić.

 

Jedyne co mi się nie podoba (a wręcz musisz tego przestać!!!) to te skrecze w przejściach... naprawdę psują wszystko

 

No i mikrofon - są momenty, w których ledwo słychać co mówisz - głośniej! :D

 

Ale set na duży plus!

 

Myślę, że moja opinia się przyda ;)

 

 

 

A może sam wrzucę jakiegoś mixa do oceny...

 

 

 

 

Dzięki za opinie, tak wiem, skrecze heh, już ich nie robię akurat w tym secie jakoś mnie naszło na parę skreczy.

 

Co do mikrofonu, no mój błąd, czasem przez nieuwagę za mało przyciszałem muzykę. Oczywiście w następnym secie będą takie poprawki co tutaj wymieniłeś :)

 

 

 

Jasne, chcesz wrzucaj własne mixy, z chęcią przesłucham : ) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...