Skocz do zawartości
Gość

Hejo. qzShift - wraca do gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, z tej strony qz. Lecz możecie do mnie mówić Shift. Co tutaj miałbym o sobie napisać, będę grał na serwerze Only DD2#2 - jaki nick w grze będę miał ? qz(Shift, ;x _ Famasik. ;0 . Dzisiaj już troszeczkę pograłęm na Only Dd2, zapomniałbym będę jeszcze bardzo często odwiedział wasz serwer Dm - to będa dwa serwery na których będę grał. Może teraz coś o sobie napiszę, mam na imie Łukasz, skończyłem niedawno osiemnaście lat interesuję się tylko i wyłącznie reżyserią, nie przepadam za żadnymi sportami. Pewnie zastanawiacie się, dlaczego wybrałem wasz serwer, odpowiedz jest prosta wręcz banalna. Forum jak i same serwery są naprawdę na wysokim poziomie, można tutaj naprawe dużo miłego czasu spędzić. Jak znalazłem serwer, zapamiętam mi się w głowie, bo kiedyś u was grałęm na DM i tak oto teraz powracam po przerwie na serwery, konakt ze mną : Ts, Forum ( Chociaż nie przepadam za pisaniem na forum przez prywatną skrzynkę ) Steam. Jaką bronią będę grał, taka jak w nicku - kochanym famasem. Co tutaj miałbym jeszcze napisać, do zobaczenia na serwerze badz na ts.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...