Skocz do zawartości
Long way to hell

Ostatnie podejście ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Long way to hell

 

 

 

Wiek:20

 

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem): dobre 3 lata (już nie całe 4 lata) + pare miesięcy jako admin u was ^^

 

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): między 6/7

 

 

 

Staż w CS-sie: powyżej 7 lat

 

 

 

Steam / NonSteam: NS (jeśli będzie wymagany zawsze można kupić ^^)

 

 

 

Dlaczego Ty: Ponieważ byłem już adminem u was jak i na innych serverowniach jestem ogarnięty nie wybieram grania zamiast sprawdzenia powiadomień na u@. Dla mnie priorytetem jest sprawdzenie zgłoszenia żeby gracze nie musieli spamować na u@. Ostatnio zdarza się także że widzę adminów w grze a pisze nawet po 3-4 razy na u@ i dalej nie skutkuje. Ostatnio nawet na forum wchodziłem by wszedł jakiś admin oraz zgłaszałem cheaterów bo nie było adminów online na serverze. Nie korzystam z żadnych niedozwolonych wspomagaczy do grania (jak pewnie pare osób uważa gdyż jak przeważnie wbije lepsze statystyki od razu leci ban w moim kierunku :D

 

 

 

Ogólnie staram sie o posade administratora ponownie nie ze względu ,,ooo już tu byłem to wróce spowrotem" lecz ze względu iż podoba mi sie ta serverownia i wiem że zabawie tu dłużej ^^ także próbuje zarazem pomagać na serverze jako admin a nie tylko poprzez ciagłe pisanie na u@ by ktoś coś zrobił. Odróżnie cheata od skilla bez problemu oraz zwracam uwagę na każde zgłoszenie u@ bez wyjątku ^^

 

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Powyżej 3h

 

Kontakt: Fb / gg / telefon (podaje na pw komu trzeba)  ^^ oczywiście na forum też można do mnie pisać.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Long way to hell :)

 

 

 

@Edit: zapomniałbym :D

 

http://www.gametracker.com/player/Long%20way%20to%20hell/80.72.40.110:27027/

 

^^ przy ostatnim podaniu były 2153 minuty.

 

PS: zwykle przebywam długo na serverze w godzinach 17+ wiec ci prosze o nie komentowanie mnie w sposob że ktoś mnie nie widuje na serverze gdyż po prostu w dzien mam inne zajęcia niż cs. tylko mała prośba napewno nikogo nie urazi ^^

 

 

 

 

 

@EDIT:

 

wiem że to wbrew regulaminowi ale przepraszam. Nie pozwolę sobie by ktoś taki jak ,,wRxx" pisał takie rzeczy pod tym podaniem. Gdyż raz napisałem ,,ogarnij się" do niego gdyż wyzywał się z kimś innym i sam wystrzelił w moja stronę wyzwiska ^^ wRxx jak wtedy nas nazwałeś? leszczami i dziećmi o ile dobrze pamiętam. Więc proszę nie udzielaj sie z takimi wypowiedziami zwłaszcza gdyż została ci zwrócona jedynie uwaga.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem dalej na NIE

 

-zero interpunkcji

 

-słabo cię znają

 

-niedawno wróciłeś

 

+kontakt

 

+amx

 

 

A poza tym, nie minęło 14 dni od odrzucenia twojego ostatniego podania.

 

 

Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone, kolejne możesz składać po upływie 14dni od momentu odrzucenia przez Administrację. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum.

 

 

Moderator niech zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Człowieku piszesz tutaj tak, jakby zaden admin nie umiał obsługiwać AMX, robisz z siebie wielkiego kozaka bo piszą na sayu, że masz cheaty. Dorośnij chłopie i Przemyśl to co piszesz, to że administracja nie reaguje na u@ to znaczy, że np. kręci demo. Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rowniez na NIE .Zachowujesz sie niedojrzale  a piszesz ze masz 20 lat. Od ostatniego podania minelo 3 dni. Jak napisal  kolega wyzej zachowujesz sie jakobys tylko ty umial obslugiwac amx , poza tym czasami zglaszasz stalych  bywalcow ktorzy  graja czysto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiśćie, że na nie.  Nie umiesz zachować się na serwerze, często przeklinasz, oburzasz się. Twoje zgłaszanie na u@ jest w 90% nie trafne. Napisałeś, że umiesz odróżnić cheatera od gracza ze skillem - wątpie. Dlaczego? Bo co drugi gracz, który Cie zabije zostaje zgłoszony przez Ciebie jakoby miał aima lub wh. Gdybyś miał zostać adminem to pewnie połowa serwera zostałaby już dawno pobanowana.

 

 

Poza tym nie minęły nawet dwa tygodnie od wstawienia poprzedniego podania co świadczy o tym, że nie czytałeś nawet regulaminu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co mi wiadomo podanie można składać po 14dniach od poprzedniego. A minęło zaledwie 3 dni od zamknięcia / odrzucenia podania.

 

Na nie właśnie pokazałeś kolejny raz znajomość swojego regulaminu. 

 

Admin na dawać przykład graczowi a ty tego nie robisz iż notorycznie łamiesz regulamin

 

Jeszcze raz powtórzę NA NIE!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytałeś REGULAMIN ? Bo wygląda na to, że nie ... Palisz się do admina, a potem będzie tak jak z co niektórymi adminami (zerowa aktywność). Ostatnie podanie składałeś 14 lutego i zostało odrzucone. Kolejne podanie możesz złożyć za 2 tygodnie (14 dni) od zamknięcia poprzedniego, a mamy 17 luty. Minęły 3 dni, a ty składasz kolejne podanie. Jak dla mnie powinieneś zostać ukarany ostrzeżeniem i podanie powinno zostać odrzucone.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png[/align]

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:U nikogo nie masz poparcia a poza tym podanie napisane za wcześnie.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...