Skocz do zawartości
NumberOne

[PRZYJĘTY]Numerek.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: NumberOne

2. Wiek: 18

3. Doświadczenie: Ranga opiekuna na naszym, praktycznie te same uprawnienia, moderator na ts'ie związanym z LoL'em 

4. Mikro (obowiązkowe): Oczywiście.

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: Po kilka godzin. Myślę, że minimum 4h, ale bez problemowo mogę dobijać więcej - głównie nocami.

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Ts to dla mnie jedna z podstawowych części sieci. Spędzam na nim dużo czasu, rozmawiam z licznymi osobami i mam nadzieję, że dałem się poznać jako nie tylko ogarnięta, ale i pozytywna osoba. Potrafię używać funkcji moderatora ts. 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Miłą i pozytywną atmosferę, pomoc i zaangażowanie i wiele ciekawych pomysłów dla urozmaicenia życia na teamspeak'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE!!!!

 

Nie ogarnia,

 

Nie lubi mnie,

 

Dziecinny,

 

-12,

 

Nic nowego nie wprowadzi.

 

 

 

 

 

A tak na prawe 3 razy na tak.

 

Miły,

 

Pomocny,

 

Ogarnięty,

 

ITD.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak! :D 

 

- Widzę go często

 

- Ogarnięty

 

-No i wiek

 

-Na dodatek bardzo dobrze sobie radzi z serwerem Cod , więc na pewno da sobie rade z Moderatorem Ts3 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

gq09.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...