Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]podanie MasturbacjaZPodduszaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MasturbacjaZPodduszaniem

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): srednie lecz ogarniam

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10

Staż w CS-sie: 8-9 lat

Steam ID: 6091 STEAM_0:1:64711571   5 19:45  135    0

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/MasturbacjaZPodduszaniem/185.36.170.7:27028/

Dlaczego TY .!: Wydaje mi sie ze jestem sympatyczny i pomocny. Czesto zdarza sie ze biega baaaardzo duzo ludzi spalonych i nie ma  z  nikad pomocy wiec dlatego postanowilem zlozyc to podanko. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 15 do 1 w nocy minimum

Kontakt: steam/gg.skajpaj/fb/instagram

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie warto go brać jest nie kulturalny nie pomaga i dużo przeklina.... nie żartowałem jestem na duże TAK a do tego spełnia wymagania i jest pomocny zgłasza na u@ i kulturalny i oczywiście dużo czasu spędza na serverze :) MasurbacjaZPodduszaniem ( 8:1 ) :))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie warto go brać jest nie kulturalny nie pomaga i dużo przeklina.... nie żartowałem jestem na duże TAK a do tego spełnia wymagania i jest pomocny zgłasza na u@ i kulturalny i oczywiście dużo czasu spędza na serverze :) MasurbacjaZPodduszaniem ( 8:1 ) :))

 

 

zaraz bedzie 9:8 dla mnie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba sobie żartujecie .. Ostatnio na serwerze wyzywałeś innych graczy od "kur*w", po czym dostałeś ode mnie kicka, mimo że powinien być to ban. Wszedłeś z powrotem na serwer i rzucałeś się do mnie, że popsułam Ci staty i mogłam już dać bana, a nie kicka. Plus zacząłeś mnie wyzywać przez mikrofon i dostałeś bana od innego admina za kulturę. Wtedy właśnie napisałeś do Olci i zacząłeś mnie wyzywać od "ścierwa". Jeszcze któryś z adminów poinformował mnie, że Ty często się tak spinasz jak Ci nie idzie gra a teraz jesteście w podaniu na tak? Dramat..

 

Jeśli to jest waszym zdaniem ogarnięty człowiek to powodzenia wam życzę chyba musiał wam zapłacić za te opinie ;] 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kicka dostałeś Ty bo napisałeś ogólnie na wszystkich graczy, że to "kurwy", bo kampią na respie czy coś takiego :) a do Oli pisałam żebyś mnie dodał na steam po tym jak mi powiedziała jak mnie do niej wyzywałeś :), a później na serwerze nagle umilkłeś, więc spytałam jaki tam miałeś problem do mnie bo bezpośrednio nie odważyłeś się napisać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Chyba sobie żartujecie .. Ostatnio na serwerze wyzywałeś innych graczy od "kur*w", po czym dostałeś ode mnie kicka, mimo że powinien być to ban. Wszedłeś z powrotem na serwer i rzucałeś się do mnie, że popsułam Ci staty i mogłam już dać bana, a nie kicka. Plus zacząłeś mnie wyzywać przez mikrofon i dostałeś bana od innego admina za kulturę. Wtedy właśnie napisałeś do Olci i zacząłeś mnie wyzywać od "ścierwa". Jeszcze któryś z adminów poinformował mnie, że Ty często się tak spinasz jak Ci nie idzie gra a teraz jesteście w podaniu na tak? Dramat..

 

Jeśli to jest waszym zdaniem ogarnięty człowiek to powodzenia wam życzę chyba musiał wam zapłacić za te opinie ;] 

 

 

z tego co wiem kicka dostala tylko 1 strona spinki wiec mialem prawo sie zdenerwowac, ale nie pamietam dokladnie calej sytuacji interesuje mnie  tylko po kij odrazu do olki pisalas zebym dodal cie na steam czyli chcialas cos wyjasnic a nastepnie na serwie jak wbilem zaczelas ze tak powiem lizac d... I to ze jesetes dziewczyna nie swiadczy ze mam cie inaczej traktowac. Pozdrowienia do wiezienia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...