Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: CHAPON

 

2. Wiek: 17

 

3. Doświadczenie: Mam aktualnie swojego TS3 jest on tylko i wyłącznie do gry w CS:GO. 

 

4. Mikro (obowiązkowe): Posiadam

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: zależy od dnia ale tyle ile jestem na Komputerze mam włączonego TS3

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Tak jak wyżej napisałem mam własnego TS3. Są osoby które zachowują się nagannie nadużywając wulgaryzmów  oraz obrażają innych oraz są potrzebne osoby do przydzielania kanałów. Ogólnie mówiąc go "ogarniania" serwera TeamSpeak3 

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Chciałbym pomagać w problemach graczy jeśli posiadają jakiś z TS oraz pomagać Bene. bądź innym w ulepszaniu TS.

 

 

 

 

 

Dziękuję za wypowiedzi

 

 

 

 

 

Pozdrawiam, 

 

CHAPON

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jesteś już młody, tzn. gówniarzem, więc pewnie nie będziesz żadnych krzywych akcji robił, dlatego nie widzę przeszkód, byś dostał moje tak. Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie jesteś już młody, tzn. gówniarzem, więc pewnie nie będziesz żadnych krzywych akcji robił, dlatego nie widzę przeszkód, byś dostał moje tak. Powodzenia.

 

 

tu się nie pomyl, (nic do Ciebie nie kieruje CHAPON) lecz czasami osoba mająca 17+ lat, jest mniej ogarnięta od osoby 14-16.

 

Co do samego kandydata:

 

- Nie widziałem Cię na ts3.

 

masz na razie ode mnie neutral.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@CHAPON No chyba siedzisz teraz bo złożyłeś podanie ale wcześniej NIE siedziałeś :) a kto powiedział że na ts'ie siedzę na takim samym nicku jak na forum i w cs'ie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie neutral. Chyba Cię nie widziałem na ts'ie. Do tego w ogóle Cię nie znam. Jest tu więcej lepszych kandydatów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...