Skocz do zawartości
Mateusz Olczak

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> tak

Rekomendowane odpowiedzi

Joł, gram tutaj od 2 tygodni i zauważyłem 2 problemy, otóż:

 

 

 

Po pierwsze gracze stawiają miny w przejsciach lub na drabinkach. Na praktycznie wszystkich serwerach jest to zabronione i karane banem gdyz nie da sie tego ominąć. W przejsciach owszem można przeskoczyć ale są mapy na ktorych ich nie widac. Moim zdaniem powinien być własnie ban za takie coś :)

 

 

 

Po drugie rzadko widuję na serwerze admina. Gram w weekendy bo tylko wtedy mam czas, ale praktycznie nie ma nikogo. Była masa sytuacji w ktorych koleś miał aima, wh lub robił reklame. Oczywiscie admina nie bylo. Niech admini sie bardziej zainteresują :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdyby był admin , większość problemów by sie sama rozwiązała. Miny są po to , żeby w nie wchodzić. I jeszcze trzeba dodać ten anty-bug w teleporcie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miny na drabinkach są w ogóle niedozwolone natomiast w przejściach wolno je stawiać jeżeli da się przejść. Taki jest regulamin. 

 

Adminów jest teraz niewielu. Jeżeli  widzisz na serwerze czitera możesz równie dobrze nagrać demko i wstawić na forum lub jeżeli spełniasz wymagania złóż podanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co, kiedy delikwent kładzie minę zaraz na zewnątrz przejścia, np. na de_eldorado, tak, że nie ma jak się rozpędzić? Bez rozpędu nie da się przeskoczyć. Na dodatek, jeśli w przejściu wysokim ale ciasnym są zakręty, umieszczenie miny na zakręcie również uniemożliwia jej przeskoczenie. Do tego jeszcze dochodzi zgodna z regulaminem możliwość kładzenia min w samych wyjściach z takich przejść, "drzwiach bez drzwi" - coś jak sama framuga, czyli z obniżeniem uniemożliwiającym przeskoczenie. Z uwagi na tyle możliwości nadużywania nieścisłości regulaminu wygodnie byłoby wprowadzić zasadę, że nie wolno kłaść min we wszystkich wąskich przejściach oraz w odległości pół metra od nich. Pół metra tak na oko, nie po to, żeby dokładnie to mierzyć, ale żeby było wiadomo, że nie należy kłaść min przy samych wyjściach z przejść. Przez długi czas grałem Saperem i nie kładłem min w takich problematycznych miejscach, dlatego wiem, że wprowadzenie takiej zasady nie zmniejszałoby grywalności tej klasy. Ponadto wszelkie problemy z minami można rozwiązać poprzez naniesienie na mapy pól powodujących detonację min położonych w niedozwolonych miejscach, co jednocześnie eliminowałoby potrzebę banowania gracza, który "za karę" ginąłby od własnej miny. Machnąć takie pola na schodach, drabinach i przy drabinach, w wybranych przejściach, i załatwione; gdyby napisanie do tego kodu miało być zbyt czasochłonne, wystarczy zapodać temat na odpowiednim forum i zaraz ktoś to zrobi, żeby się wykazać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z minami to święta racja. Też jestem za tym , niektórzy admini na to wogóle nie reagują :)

 

 

 

A z drugą sprawą to są na tygodniu :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...